شنبه 21 تیر 1399

مجمع نمایندگان استان ایلام در مجلس‌‏هفتم:آماد حمایت از دانشگاه آزاد این نهاد بزرگ آموزش عالی و مدیریت آن هستیم

مجمع نمايندگان استان ايلام در مجلس‌‏هفتم، با ارسال نامه‌‏اي به رييس دانشگاه آزاد اسلامي، آمادگي خود را براي حمايت از اين نهاد بزرگ آموزش عالي و مديريت آن اعلام كردند.


به گزارش" ايلنا" در اين نامه كه به امضاي نمايندگان ايلام رسيده آمده است: نمايندگان استان ايلام در مجلس شوراي اسلامي همگام با ساير نمايندگان مجلس شوراي اسلامي، ضمن حضور فعال در صدور بيانيه 253 نماينده در حمايت از مديريت و خدمات دانشگاه آزاد اسلامي، آمادگي خود را براي حمايت از اين نهاد بزرگ آموزش عالي كشور ابراز مي‌‏نمايند.
در ادامه اين نامه آمده است: همان طوري كه استحضار داريد انقلاب اسلامي آثار و پيامدهاي فرهنگي فراواني از خود برجاي گذاشته است از آثار فرهنگي اين انقلاب مي‌‏توان به شكل‌‏گيري و پيدايش دانشگاه آزاد اسلامي اشاره كرد. دانشگاهي كه با عنايت حضرت امام (ره) و توجه خاصه آيت‌‏الله هاشمي‌‏رفسنجاني شكل گرفته است. دانشگاهي كه در عرصه آموزش عالي، برنامه ريزي را با جرات و جسارت و در نهايت ترقي و تحول در هم آميخته و امروزه در جاي جاي ايران اسلامي آثار و خدمات آن مشهود و نمايان است.
در اين نامه همچنين آمده است: بدون شك نقش دانشگاه آزاد اسلامي در احياء و گسترش جنبش نرم افزاي كه همواره مورد تاكيد مقام معظم ولايت مي‌‏باشد، در حوزه‌‏هاي گوناگون فرهنگي، اقتصادي، عمراني و اجتماعي نيازمند يك مجاهدت علمي است كه اميدواريم فرهيختگان و همكاران دانشگاهي اين مساله را به سرانجام برسانند.
در خاتمه اين نامه آمده است: اميد آن داريم در پرتو عنايت و توجه خاصه حضرتعالي و مديران دلسوز دانشگاه آزاد اسلامي، شاهد رشد و رونق بيش از پيش آموزش عالي در مناطق محروم به خصوص استان مقاوم ايلام باشيم و از تلاش‌‏هاي رييس واحد ايلام نيز مراتب تقدير و تشكر را اعلام مي‌‏نماييم.

نظرات ارسال نظر