استاندارایلام:زمینه حضورحداکثری مردم‌برای انتخابات آتی فراهم شده‌است

استاندار ايلام گفت: با تمهيدات لازم توسط فرمانداران، بخشداران، مسوولان دستگاه‌هاي اجرايي و نظارتي زمينه حضور حداكثري مردم در انتخابات آتي مجلس خبرگان رهبري و شوراهاي اسلامي شهر و روستا فراهم شده است.

"علي‌محمد آزاد" شامگاه يكشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: از هم‌اكنون به كليه اعضاي صندوقها، نمايندگان فرمانداران و هياتهاي اجرايي و نظارتي لازم لازم داده شده تا در سلامت و حفظ آراي مردم دقت لازم داشته تا به آراي مردم خدشه‌اي وارد نشود.

وي اضافه كرد: از هم‌اكنون كليه امكانات توسط ستاد انتخابات استانداري ايلام فراهم شده و آمادگي كامل براي برگزاري انتخاباتي سالم وحضور چشم‌گير مردم به وجود آمده است.

استاندار ايلام گفت: از هم‌اكنون بااطلاع‌رساني شفاف مردم در جريان برگزاري انتخابات و برنامه‌هاي ستاد قرار گرفته و نامزدهاي چهارمين دوره مجلس خبرگان رهبري و سومين دوره انتخابات شوراهاي اسلامي شهر و روستا به طور مساوي از امكانات تبليغي فراهم شده توسط شهرداري استفاده مي‌كنند.

آزاد تصريح كرد: قبل از شروع تبليغات رسمي نامزدها ستادي متشكل از دستگاه‌هاي اجرايي فرمانداري، نيروي انتظامي، شوراي اسلامي شهر و شهرداري ايلام تشكيل و بر نحوه تبليغات قانوني انتخابات نظارت مي‌كنند.

وي اظهارداشت: شهرداري ايلام با استفاده از ويلبوردهاي بزرگ در ‪ ۲۰‬مكان مختلف شهر ايلام براي كار تبليغات، نصب پوستر و ديگر نامزدهاي انتخابات شوراي اسلامي شهر و مجلس خبرگان رهبري انجام داده است.

انتخابات مجلس خبرگان رهبري و شوراهاي اسلامي شهر و روستا همزمان با سراسر كشور ‪ ۲۴‬آذرماه امسال در استان ‪ ۶۲۰‬هزار نفري ايلام برگزار مي‌شود.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 17ماه و 8روز