ساخت هتل ۵ ستاره در ایلام به زودی شروع می‌شود

مديركل ميراث فرهنگي و گردشگري ايلام آغاز عمليات ساخت هتل ‌٥ ستاره شهر ايلام در آينده نزديك خبر داد.

فريدون محمدي به خبرنگار گردشگري ايسنا گفت: اين هتل توسط بخش خصوصي و با حمايت سازمان ميراث فرهنگي و گردشگري در استان ساخته مي‌شود و يكي از هتل‌هاي زيباي غرب كشور خواهد بود.

وي با اشاره به اينكه شهر ايلام هم‌اكنون در مسير راه اصلي عتبات عاليات قرار دارد و نيازمند چنين مكاني است افزود: هم‌اكنون ‌١٦ هتل و مكان اقامتي در استان درجه‌بندي شده كه با ‌٢٣٩ اتاق و ‌٥٠٨ تخت مورد استفاده‌ي مسافران و گردشگران است.

محمدي اضافه كرد: در حال حاضر ‌٦ شهرستان استان داراي هتل و مسافرخانه با درجات پايين‌تر هستند و بيشترين تعداد هتل‌ها و مسافرخانه‌ها در مركز استان (شهر ايلام) قرار دارند كه ‌٧٥/٤٣ درصد هتل‌ها و مسافرخانه‌ها، ‌٦٦/٦٠ درصد از تعداد اتاقها و ‌٦٢/٦٠ درصد از كل تخت‌ها را شامل مي‌شود.

مديركل ميراث فرهنگي وگردشگري ايلام با بيان اينكه برخي از هتل‌ها و مسافرخانه‌هاي شهر ايلام هنوز خود را به سطح قابل قبول استاندارد و مورد انتظار نرسانده‌اند، گفت: امسال با برنامه‌ريزي انجام شده و بازديدها و بازرسي‌هاي مكرر سعي داريم اين هتل‌ها را به درجه استاندارد نزديك كنيم و در سال قبل نيز چند مسافرخانه و غذاخوري بدليل توجه نكردن به هشدارهاي اين اداره‌ي كل تعطيل شده‌ان

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 15سال و 14ماه و 3روز