همایش منطقه‌ای اخلاق پزشکی امسال در ایلام برگزار می‌شود

مسؤول نهاد نمايندگي دانشگاه علوم پزشكي ايلام گفت: دفتر هم انديشي اساتيد اين دانشگاه همايش منطقه‌اي اخلاق پزشكي را به منظور ارائه پژوهشها و مقالات بنيادي و علمي اساتيد غرب كشور در زمينه پزشكي برگزار مي‌كند.

حجت الاسلام والمسلمين غياثي با اعلام اين خبر به خبرنگار «بهداشت و درمان» خبرگزاري دانشجويان ايران گفت: دانشگاه علوم پزشكي ايلام با توجه به توانمندي اساتيد در زمينه پژوهشي و علمي و فعاليت ممتاز شوراي هم انديشي اساتيد دانشگاه و ارتباط موفق با اساتيد موفق، پتانسيل بسيار خوبي براي برگزاري همايش‌هاي منطقه‌اي و ملي دارد و به همين خاطر امسال همايش اخلاق پزشكي دانشگاه‌هاي غرب كشور در اين دانشگاه برگزار مي‌شود.

وي گفت: هم اكنون با استفاه از همين پتانسيل مركز مشاوره‌اي براي ارائه خدمات در زمينه‌هاي ديني و مذهبي،‌اخلاقي و رواني، پزشكي و حرفه‌اي به دانشجويان راه‌اندازي شده كه با استفاده از نظرات و راهكارهاي اساتيد اين دانشگاه فعاليت مي‌كند.

حجت الاسلام والمسلمين غياثي با اشاره به تغيير ساختار شوراي هم انديشي دانشگاه اضافه كرد: دفاتر هم انديشي دانشگاه‌ها از كاركرد عملكردي به كاركرد هم انديش تغيير كرده است و سعي دارد از نظرات و تجربيات اساتيد دانشگاه استفاه كند و به دليل تجربه و دلسوزي اساتيد اين دانشگاه و همچنين توانمندي‌هاي علمي و پژوهشي نتايج عملكرد دفتر هم انديشي در زمينه‌هاي مختلف بسيار روشن است.

وي راه اندازي نشريه استاد، ارايه خدمات به دانشگاه‌هاي كشور عراق و ارتباطات بين دانشگاهي با اين كشور از ديگر برنامه‌هاي دفتر هم انديشي اين دانشگاه در آينده نزديك خواهد بود.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 15سال و 14ماه و 3روز