شورای هماهنگی تبلیغات ایلام مردم را به‌شرکت درراهپیمایی روزجمعه فراخواند

شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي استان ايلام شامگاه چهارشنبه طي اطلاعيه‌اي مردم استان را به شركت در راهپيمايي روز جمعه آينده در اعتراض به حملات ددمنشانه رژيم صهيونيستي در سرزمينهاي اشغالي دعوت كرد.

در اين اطلاعيه كه نسخه‌اي از آن در اختيار خبرگزاري جمهوري اسلامي ايلام قرار گرفت آمده است: "روز جمعه شانزدهم تيرماه مردم مسلمان استان ايلام همگام با سراسر كشور با شركت در راهپيمايي اعتراض آميز حملات ددمنشانه و جنايكارانه رژيم صهيونيستي اسراييل در سرزمينهاي اشغالي فلسطين را محكوم خواهند كرد.

اين شورا اعلام كرده است، مردم ايلام و شهرهاي تابعه استان ضمن همبستگي خود با قيام انتفاضه و حمايت از مردم مظلوم و بي‌پناه فلسطين، پس از برگزاري نماز عبادي و سياسي جمعه از مقابل مسجد جامعه شهر ايلام تا ميدان ‪ ۲۲‬بهمن راهپيمايي خواهند كرد.

اين اطلاعيه افزوده است: راهپيمايي روز جمعه صحنه پرشكوه تجديد ميثاق امت اسلام با آرمانهاي امام(ره) و پيروي از رهنمودهاي حكيمانه ولي امر مسلمين جهان و حمايت از مواضع اصولي دولت جمهوري‌اسلامي‌ايران و محو اسراييل از صحنه روزگار است.

همچنين سازمانها، نهادها و ساير دوايردولتي، سياسي، فرهنگي و اجتماعي، بسيج و اصناف و بازاريان در اطلاعيه‌هاي جداگانه‌اي از آحاد مردم استان ايلام براي شركت فعال در راهپيمايي روز جمعه دعوت كردند.


نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 16ماه و -12روز