دوشنبه 1 مهر 1398

داریوش قنبری : به اعضای کمیسیون کشاورزی سکه طلا پرداخت شده است

داریوش قنبری نماینده ایلام در مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه پرداخت سکه طلا به اعضای کمیسیون کشاورزی اتفاق افتاده است و این رفتار از وزیر دولت اصولگرا بسیار بعید بود.

به گزارش خبرنگار پارلمانی "مهر"، قنبری که در حاشیه جلسه علنی امروز با خبرنگاران گفت و گو می کرد، اظهار داشت: سکه های اعطا شده به نمایندگان عضو کمیسیون کشاورزی بیش تر از وزن سکه های معمولی وزن دارند و آرم گندم روی آن نقش بسته است.

وی افزود: از آنجا که سکه های مذکور وسط سر رسید قرار داده شده بود، نمایندگان از وجود آن با خبر نشدند و پس از آن که متوجه این مساله شدند، برخی آن را پس فرستادند و با بقیه نیز صحبت هایی شد که تصمیم دارند سکه ها را برگردانند.

نماینده ایلام خاطرنشان کرد: قضیه را پیگیری می کنیم تا این گونه اقدامات در درون دولت رخ ندهد.

قنبری در پاسخ به اینکه گفته شده وزیر سکه ها را از جیب خود داده است، اظهار داشت: آقای اسکندری اگر سکه ها را از جیب خود داده باشد، باز هم جای این سئوال هست که از کجا آورده اند و چرا این کار را کرده اند.

نماینده ایلام  در پایان با بیان اینکه موضوع مذکور می تواند منجر به استیضاح وزیر جهاد شود، گفت: منتظریم دولت موضع گیری کند و به وزیر مذکور تذکر دهد ولی اگر اقدامی در این زمینه صورت نگیرد، استیضاح را پیگیری می کنیم.

نظرات ارسال نظر