شورای هماهنگی تبلیغات ایلام‌مردم را به‌شرکت در راهپیمایی ‪۱۳‬آبان فراخواند

شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي استان ايلام در اطلاعيه‌اي مردم را به شركت گسترده در راهپيمايي يوم‌الله ‪ ۱۳‬آبان ماه دعوت كرد.

در اين اطلاعيه كه نسخه‌اي از آن‌روز چهارشنبه در اختيار ايرنا قرار گرفت، آمده است: "يوم الله ‪۱۳‬آبان يادآور سه رويداد بزرگ و سرنوشت ساز در تاريخ پرحماسه ملت مسلمان ايران است."
اطلاعيه حاكيست: هجرت امام‌خميني(ره)،شهادت دانش‌آموزان انقلابي در مبارزه با رژيم شاهنشاهي و تسخير لانه جاسوسي آمريكا هريك برگهاي زريني از صحيفه پرگوهر انقلاب اسلامي بوده كه در دل خود خاطرات بيشماري را نهفته دارد.

در اطلاعيه مزبور افزوده شده است: بدون ترديد حضور گسترده نسل جوان بويژه دانش آموزان در عرصه‌هاي انقلاب و مبارزه بر ضد سلطه استكبار جهاني يكي از ويژگيهاي عمده و متمايز انقلاب اسلامي از ساير انقلابهاي جهان است.

در ادامه اطلاعيه آمده است: امروز نيز رهپويان راه نوراني امام بزرگوار بمنظور تجليل و قدرداني از مبارزات ملت مسلمان ايران بويژه معمار كبير انقلاب اسلامي و بزرگداشت فداكاريهاي دانش‌آموزان انقلابي همگام با سراسر كشور در تظاهرات اين روز شركت مي‌كنند.

در پايان اين اطلاعيه شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي استان ايلام از مردم دعوت كرده تا با حضور خود در راهپيمايي ‪ ۱۳‬آبان بيعت خود را با آرمانهاي بلند امام خميني(ره) و انقلاب اسلامي اعلام كنند.

راهپيمايي ‪ ۱۳‬آبان همزمان با سراسر كشور روز شنبه در مناطق مختلف اين استان برگزار مي‌شود.

اين آيين در مركز استان ايلام راس ساعت ‪ ۹/۳۰‬صبح از محل ميدان ‪ ۲۲‬بهمن شهر ايلام آغاز و به طرف محل تجمع در ميدان شهيد كشوري ادامه خواهد داشت.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 16ماه و -9روز