راهپیمایان ایلامی:"روز قدس"، روز فریاد مظلومان بر سر استکبار بود

جمعي از مردم ايلام گفتند:راهپيمايي"روز قدس"در آخرين جمعه از ماه مبارك رمضان در سراسر دنيا ، فرياد مظلومان دنيا بر سر استكبار جهاني به رهبري آمريكاي جهانخوار بود.

يكي از شهروندان ايلامي در حاشيه آيين راهپيمايي به خبرنگار ايرنا گفت:
حضور گسترده مردم ايران به همراه ديگر كشورهاي دنيا زنگ خطر را براي رژيم اشغالگر قدس در منطقه به صدا درآورده است.

"محسن فرجي" افزود: روز قدس، روز آزادي دلها و عيد بزرگ مسلمين جهان از جمله مردم مظلوم فلسطين در اين ماه مبارك بود.

يكي ديگر از شركت‌كنندگان در اين راهپيمايي افزود:" روز قدس" روز فرياد مردمي است كه سالها زير چكمه‌هاي دژخيمان درد كشيده‌اند و امروز با پيروزي حزب الله لبنان بر اسراييل، طعم اين شيريني را چشيدند.

"ملك محمدي" گفت: شركت يكپارچه مردم در راهپيمايي روز جهاني قدس، وحدت مسلمانان با مردم فلسطين و نفرت آنان نسبت به رژيم صهيونيستي را نمايانتر كرد.

استاندار ايلام كه به‌همراه نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه ايلام و جمعي از روحانيون پيشاپيش راهپيمايان در حركت بود، نيز به خبرنگار ايرنا گفت: يكدلي و يكصدايي مردم مسلمان و روزه‌دار ايران اسلامي درراهپيمايي روز جهاني قدس بار ديگر عظمت و سربلندي ملتهاي مسلمان دنيا را نشان داد.

" علي محمد آزاد" اضافه كرد: دفاع از قدس و مردم ستمديده فلسطين يك حس نوعدوستي را در همه مسلمانان دنيا دراين برهه از زمان به وجود آورده است.

وي افزود: سرزمين فلسطين و بيت‌المقدس همواره كانون حركت جهاني بوده و تنها متعلق به فلسطين نيست و ملتهاي آزاديخواه بايد باپشتيباني‌از حركتهاي به وجود آمده انتفاضه و حزب‌الله لبنان،اين حركت را تا نيل به‌پيروزي نهايي و تخليه سرزمينهاي اشغالي ادامه دهند.

روز جهاني قدس،امسال نيز در استان ‪ ۶۲۰‬هزار نفري ايلام در حمايت از مردم مظلوم فلسطين با شكوه خاصي برگزار شد.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 16ماه و -3روز