چهار‌شنبه 7 خرداد 1399

رزمایش رزمی و دفاعی یگانهای ارتش در جنوب ایلام برگزار شد.

درآستانه فرارسيدن ‪ ۲۹‬فروردين ماه روز ارتش جمهوري اسلامي ايران يگانهاي ارتش مستقر در منطقه عمومي جنوب استان ايلام روز دوشنبه با حركات نمايشي رزمي و دفاعي گوشه‌هايي از توان دفاعي خود را در حراست از كيان اسلامي به نمايش گذاشتند.

در اين رزمايش يكروزه كه با شركت يگانهايي از تيپ يكم لشگر ‪ ۶۴‬اروميه برگزار شد، شركت‌كنندگان به تمرين و اجراي تازه‌ترين فنون و روشهاي دفاع از كوي و برزن پرداختند.

فرمانده تيپ يكم لشگر ‪ ۶۴‬اروميه در حاشيه اين رزمايش با تبريك روز ارتش جمهوري اسلامي ايران و اعلام آمادگي كامل نيروهاي ارتش براي پاسداري از كيان اسلامي گفت: نيروهاي مسلح با نمايش گذاشتن توانمنديها در بين مردم، بار ديگر ميثاق و بيعت خود را با فرامين مقام معظم رهبري و فرمانده كل قوا به اثبات رساندند.

سرهنگ "جمال ولي زاده" افزود: شركت‌كنندگان با آرايش نظامي و استفاده از فنون و اجراي برنامه‌هاي آموزشي نظامي توان رزمي خود را در برابر زورگويان دنيا نشان دادند.

وي آمادگي جسمي و توان رزمي يگانهاي ارتش و راه‌هاي مقابله با دشمن را از اهداف اجراي اين رزمايش عنوان كرد.

ولي زاده افزود: باپيش بيني‌هاي به عمل آمده در حال حاضر ارتش جمهوري اسلامي ايران وساير نيروهاي مسلح از آمادگي بسيار خوبي برخوردار هستند و داراي يك تجربه عالي ارزشمند دوران دفاع مقدس براي حفاظت از مرزهاي كشورمان مي‌باشند.

وي در پايان گفت: با بازسازي كلي تجهيزات نظامي طي سالهاي اخير هم‌اكنون يگانهاي ارتش در وضعيت بسيار خوبي قرار دارند و از آمادگي بالايي براي مقابله با تهاجمات احتمالي خارجي و داخلي از كيان اسلامي برخوردار هستند.

نظرات ارسال نظر