یک‌شنبه 4 اسفند 1398

سردخانه دانشگاه ایلام تا سال آینده به بهره‌‏برداری می‌‏رسد

معاون دانشجويي فرهنگي دانشگاه ايلام, از احداث سردخانه مواد غذايي در داخل دانشگاه ايلام خبر داد و گفت: كارهاي مقدماتي احداث اين سردخانه انجام شده و تا سال آينده به بهره‌‏برداري مي‌‏رسد.
دكتر محمدرضا شيرخواني, معاون دانشجويي فرهنگي دانشگاه ايلام, در گفت و گو با خبرنگار ايلنا, افزود: دانشگاه ايلام فاقد سردخانه است و براي نگهداري مواد غذايي خود، سردخانه امور دام ايلام را اجاره كرده تا زماني كه سردخانه به بهره‌‏برداري برسد، از اين سردخانه استفاده خواهيم كرد.
وي, از ديگر برنامه‌‏هاي دانشگاه ايلام به ايجاد سلف مركزي داخل دانشگاه اشاره كرد و افزود: دانشگاه حدود 4 هزار و 250 دانشجو دارد كه سلف فعلي دانشگاه جوابگوي اين تعداد دانشجو نيست و در مجموع دو هزار دانشجو را در خود جاي داده است.
به گفته معاون دانشجويي فرهنگي دانشگاه ايلام, ساخت سلف مركزي از برنامه‌‏هاي دراز مدت و آتي دانشگاه است.
وي, كمبود خوابگاه دانشجويي را از ديگر مشكلات دانشگاه اعلام كرد و افزود: فاصله دانشگاه با محيط شهر دور است و امكان اينكه به دانشجويان داخل شهر، خانه اجاره دهند كم است؛ به همين دليل دانشگاه بايد خود خوابگاه داشته باشد تا مشكلي پيش نيايد.
شيرخواني, افزود: در حال حاضر دانشگاه داراي پنج خوابگاه است كه سه خوابگاه مخصوص خواهران و دو خوابگاه مخصوص برادران است.
وي, با بيان اين مطلب كه دو خوابگاه نيز در حال احداث است كه يكي از آنان تا سال آينده احداث مي‌‏شود، تصريح كرد: ولي با اين وجود دانشگاه با كمبود خوابگاه روبرو است.

نظرات ارسال نظر