ستاد تسهیلات نوروزی استان ایلام تشکیل شد

معاون گردشگري سازمان ميراث فرهنگي و گردشگري ايلام گفت: به منظور ارايه‌ي خدمات مناسب و جلب رضايت مسافران و زائران عتبات عاليات، ستاد تسهيلات نوروزي در هفت اداره‌ي وابسته به ميراث فرهنگي و گردشگري استان تشكيل شد .

قاسم پور ضمن اعلام خبر به خبرنگار ايسنا گفت: طبق روال سال‌هاي گذشته و با توجه به نزديك شدن به تعطيلات نوروزي و حجم بزرگ برنامه نوروزي اداره كل ميراث فرهنگي وگردشگري اقدام به تشكيل ستاد تسهيلات نوروزي نموديم .

وي افزود: هدف از راه اندازي اين ستاد، هماهنگي بين دستگاه‌هاي مربوطه در امر نوروزي، استقبال و راهنمايي مسافران نوروزي، اطلاع رساني مناسب، نظارت بر اماكن اقامتي و پذيرايي و ديگر كارهاي برنامه ريزي شده كه در امر تسهيل و ارايه خدمات به مسافران و زائران عتبات عاليات اهميت داده مي‌باشد .

معاون گردشگري سازمان ميراث فرهنگي و گردشگري ايلام در ادامه گفت: برنامه‌هاي در نظرگرفته شده براي تعطيلات نوروزي شامل توزيع بروشور در مبادي ورودي استان برپايي نمايشگاه مردم شناسي و عكس جاذبه‌هاي گردشگري استان اماده سازي اماكن تاريخي جهت بازديد مسافران، هماهنگي با نهادهاي مربوطه جهت ارايه‌ي خدمات به كاروان‌هاي راهيان نور و تشكيل واحدهاي نظارت بر اماكن اقامتي و پذيرايي استان و ديگر برنامه‌هاي متنوع است .

سال قبل در ايام نوروز، در مجموع بيش از دو ميليون مسافر به استان ايلام وارد شدند .

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 18سال و 15ماه و 2روز