معاون استاندار ایلام: حمایت از تشکلهای غیردولتی اولویت ویژه دولت است.

 

معاون سياسي و امنيتي استاندار ايلام گفت: حمايت از تشكلهاي غيردولتي از اولويتهاي ويژه و مهم دولت است.

حجت‌الاسلام "سعيد هاشمي" عصر چهارشنبه در آيين معارفه نماينده جديد سازمان ملي جوانان درسرسراي استانداري ايلام بيان كرد: تشكلهاي غيردولتي به عنوان نهادهاي مدني و اجتماعي همواره در كانون توجه مسوولان نظام قرار داشته‌اند.

وي ادامه داد: باتوجه ظرفيتهاي فراوان و اهميت فوق‌العاده اين نهادها در توسعه فرهنگي و اجتماعي كشور، اكنون سياستگذاريهاي مسوولان نظام بر مبناي تقويت و حمايت از اين نهادها شكل گرفته است.

وي تصريح كرد: برنامه چهارم توسعه و تاكيد آن بر ايجاد زمينه مناسب براي گسترش فعاليت تشكلها بااعمال سياستهاي تشويقي ازجمله مصداقهاي اهميت دادن به نقش تشكلهاي غيردولتي در جامعه است.

هاشمي تشكلهاي غيردولتي را همكار و همراه دولت و نه رقيب مجموعه دولت خواند و افزود: ايفاي نقش كامل اين نهادها و هماهنگي با دولت از طريق نظارت، انتقاد سازنده و اطلاع رساني بين مردم و دولت مي‌تواند در ارتقا و تبيين جايگاه واقعي اين تشكلها موثر باشد.

وي با اشاره به تلاش دشمنان براي نفوذ در تشكلهاي غيردولتي و اقدام براي اخلال در كار نظام تاكيد كرد: تشكلهاي غيردولتي نبايد بازيچه دست افراد مغرض شده و به عرصه سياست وارد شوند.

درآيين توديع و معارفه نماينده سازمان ملي جوانان دراستان ايلام با تجليل از تلاشهاي "ثريا شارقي"،"عباس حيدريان پور" به عنوان رييس جديد اين نمايندگي در استان ايلام انتخاب شد.

نظرات ارسال نظر

ایلام امروز؛ آرشیو دیجیتال ایلامیان

عمر سایت: 14سال