دوشنبه 5 اسفند 1398

معاون استاندار ایلام: حمایت از تشکلهای غیردولتی اولویت ویژه دولت است.

 

معاون سياسي و امنيتي استاندار ايلام گفت: حمايت از تشكلهاي غيردولتي از اولويتهاي ويژه و مهم دولت است.

حجت‌الاسلام "سعيد هاشمي" عصر چهارشنبه در آيين معارفه نماينده جديد سازمان ملي جوانان درسرسراي استانداري ايلام بيان كرد: تشكلهاي غيردولتي به عنوان نهادهاي مدني و اجتماعي همواره در كانون توجه مسوولان نظام قرار داشته‌اند.

وي ادامه داد: باتوجه ظرفيتهاي فراوان و اهميت فوق‌العاده اين نهادها در توسعه فرهنگي و اجتماعي كشور، اكنون سياستگذاريهاي مسوولان نظام بر مبناي تقويت و حمايت از اين نهادها شكل گرفته است.

وي تصريح كرد: برنامه چهارم توسعه و تاكيد آن بر ايجاد زمينه مناسب براي گسترش فعاليت تشكلها بااعمال سياستهاي تشويقي ازجمله مصداقهاي اهميت دادن به نقش تشكلهاي غيردولتي در جامعه است.

هاشمي تشكلهاي غيردولتي را همكار و همراه دولت و نه رقيب مجموعه دولت خواند و افزود: ايفاي نقش كامل اين نهادها و هماهنگي با دولت از طريق نظارت، انتقاد سازنده و اطلاع رساني بين مردم و دولت مي‌تواند در ارتقا و تبيين جايگاه واقعي اين تشكلها موثر باشد.

وي با اشاره به تلاش دشمنان براي نفوذ در تشكلهاي غيردولتي و اقدام براي اخلال در كار نظام تاكيد كرد: تشكلهاي غيردولتي نبايد بازيچه دست افراد مغرض شده و به عرصه سياست وارد شوند.

درآيين توديع و معارفه نماينده سازمان ملي جوانان دراستان ايلام با تجليل از تلاشهاي "ثريا شارقي"،"عباس حيدريان پور" به عنوان رييس جديد اين نمايندگي در استان ايلام انتخاب شد.

نظرات ارسال نظر