مدیر کل تعزیرات حکومتی ایلام:صلاحیت‌ رسیدگی به تخلفات صنفی و گران فروشی به سازمان بازگردانده شود.

مديركل تعزيرات حكومتي ايلام خواستار واگذاري و بازگرداندن صلاحيت‌هاي رسيدگي به تخلفات صنفي و گران فروشي به اين سازمان شد.


حيدر ميرزايي در گفت‌وگو با خبرنگار حقوقي خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) اظهار داشت: از سال 83 مجلس شوراي اسلامي تمام صلاحيت‌هاي لازم را در خصوص رسيدگي به تخلفات صنفي اعم از گران‌فروشي و احتكار از سازمان تعزيرات حكومتي سلب و به سازمان بازرگاني محول كرد كه تبعات منفي داشته است.


وي با ابراز نگراني از مشكل گراني در استانه ايام نوروزي، تصريح كرد: ناتواني برخي سازمان‌ها در كنترل و جلوگيري از گراني و احتكار باعث گراني بيش از حد ميوه و ديگر اجناس شد و به نظر ما در اين زمينه كم كاري صورت گرفته است.


ميرزايي، با اعلام آمادگي براي برخورد با متخلفان اقتصادي گفت: مجلس شوراي اسلامي بايد هرچه سريع‌تر مصوبه مجلس ششم را باطل و نسبت به صلاحيت‌هاي تعزيرات حكومتي اقدام كند.


مديركل سازمان تعزيرات حكومتي ايلام در پايان درباره‌ي قاچاق كالا و ارز در مرز‌ها، به تشكيل پرونده‌هاي فراوان در اين زمينه اشاره كرد و اظهار داشت: سازمان تعزيرات حكومتي رسيدگي آمادگي رسيدگي به كليه‌ي پرونده‌ها قاچاق كالا و ارز و پرونده‌هاي تخلفات اقتصادي داخل كشور را دارد.

نظرات ارسال نظر

ایلام امروز؛ آرشیو دیجیتال ایلامیان

عمر سایت: 14سال