نتایج مسابقات قرآن کریم ایلام اعلام شد.

بيست و هشتمين دوره مسابقات حفظ , قرائت , ترتيل و هم‌‏خواني قرآن كريم ، با حضور بيش از 250 نفر از ممتازين و شكوفه‌‏هاي قرآني استان به ميزباني اداره اوقاف و امور خيريه استان ايلام برگزار شد.
به گزارش خبرنگار ايلنا مركز ايلام ، دبير ستاد برگزاري اين دوره از مسابقات سطح كمي و كيفي اين دوره از مسابقات را نسبت به سنوات گذشته بهتر ارزيابي كرد و گفت ‌‏: طبق برنامه‌‏ريزي هاي صورت گرفته اميدواريم ، اين روند در سال هاي آتي هم از رشد برخوردار باشد.
شهبازي ، هدف از برگزاري مسابقات را گسترش و نشر هر چه بيشتر فرهنگ قرآني در جامعه و تشويق و ترغيب جوانان و نوجوانان به سوي كتاب هدايت و حكمت و انسان‌‏سازي قرآن بر شمرد.
وي اظهار داشت‌‏ : پيامبر اكرم (ص) با بر جا نهادن اين ثقل اكبر ، هدايت و استواري امت خويش را تضمين نموده است و مستمسكين به قرآن بدون ترديد افضل افراد جامعه هستند.
وي در خاتمه گفت ‌‏: در اين مسابقات ، برادران صادق نجفي , فريد توليده , مسعود امامي , ياسين رجبي , بهزاد بسطامي و علينقي شريف‌‏زاد به ترتيب مقام‌‏هاي اول رشته‌‏هاي قرائت بزرگسالان , قرائت شكوفه‌‏ها , حفظ 10 جزء ، حفظ 20 جزء و حفظ كل قرآن كريم را به دست آوردند

نظرات ارسال نظر

ایلام امروز؛ آرشیو دیجیتال ایلامیان

عمر سایت: 14سال