رییس‌‏جمهور وارد ایلام شد.

محمود احمدي‌‏نژاد، رييس‌‏جمهوري صبح امروز در ميان استقبال مسوولان، نماينده ولي فقيه در استان و مردم شهر ايلام وارد اين شهر شد.
به گزارش خبرنگار "ايلنا"، احمدي‌‏نژاد در ادامه سفرهاي استاني خود به استان‌‏هاي محروم، براي برگزاري دومين جلسه هيات دولت به استان ايلام سفر كرده است.
احمدي‌‏نژاد پس از خروج از هواپيما در فرودگاه شهر ايلام در جمع خبرنگاران با اظهار خرسندي از سفر به اين شهر، درباره برنامه‌‏هاي سفر خود به استان ايلام، گفت: اين سفر, سفر بسيار گسترده‌‏اي است، همكاران من به شهرهاي مختلف سفر خواهند كرد و من نيز با مردم شهرهاي مختلف ديدار و با مديران اين شهرها به گفت‌‏وگو خواهم كرد، همچنين در جلسه هيات دولت به مشكلات اين استان رسيدگي خواهيم كرد.
وي با اعلام تشكيل كميته‌‏هاي كاري از حدود 20 روز قبل از سفر به اين استان، تصريح كرد: در اين كميته‌‏ها موضوعات بسياري مورد بررسي قر ار گرفته است و در اين سفر رسيدگي به اين موضوعات تكميل مي‌‏شود.
احمدي‌‏نژاد قرار است در اولين روز از سفر خود به استان ايلام پس از حضور در جمع مردم اين شهر، به شهر ايوان و شيرچرداول سفر كرده و از نزديك با مشكلات اين شهر آشنا و در جمع مردم سخنراني كند.
رييس‌‏جمهوري همچنين صبح امروز با حضور در بهشت رضاي شهر ايلام، ياد و خاطره شهدا را گرامي داشت.
احمدي‌‏نژاد قصد دارد در پايان اولين سفر خود به استان ايلام، با جمعي از اقشار و نخبگان شهر ايلام ديدار و گفت‌‏وگو كند.
قرار است در سفر رييس جمهور و هيات دولت به استان ايلام چند طرح عمراني افتتاح و به بهره‌‏برداري برسد.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 18ماه و -16روز