وزیر اطلاعات: دولت به مناطق محروم توجه بیشتری دارد

وزير اطلاعات گفت: دولت جمهوري اسلامي ايران به مناطق محروم كشور توجه بيشتري دارد.

حجت‌الاسلام "غلامحسين محسني‌اژه‌اي" روز چهارشنبه در حاشيه ديدار رييس جمهوري با مردم ايلام در گفت و گو با خبرنگار ايرناافزود: يكي از رويكردهاي دولت نهم توجه به مسايل اصلي همچون محروميت زدايي و بهره‌مندي مناطق محروم از امكانات رفاهي و رسيدن به توسعه پايدار است.

وي ادامه داد: استان ايلام جزو مناطق محرومي است كه در طول هشت سال دفاع مقدس نيز خسارتهاي فراواني متحمل شده است.

وي اظهارداشت: همچنين مردم اين ديار با ايثارگريها و نثارجان خود سهم به‌سزايي نسبت به انقلاب اسلامي ايران دارند.

اژه‌اي خاطرنشان كرد: دومين سفر رييس جمهوري و هيات دولت به استان محروم ايلام در راستاي خدمت به مناطق محروم و آسيب ديده از جنگ تحميلي رژيم سابق عراق عليه كشور اسلامي ايران است.

وي اضافه كرد: سفر رييس جمهوري جناب آقاي دكترمحمود احمدي نژاد و هيات دولت در راستاي ديدار نزديك مسوولان و تلاش مضاعف در قالب تصويب مصوبات هيات دولت براي رفع مشكلات مردم اين استان است.

وي اضافه كرد: اين مردم با وجود محروميتهاي فراوان، مردمي متدين، عاشق انقلاب و نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران هستند.

وزير اطلاعات در بخش ديگري از سخنانش اظهار داشت: استان ايلام با ‪۴۳۰‬ كيلومتر مرز مشترك با كشور عراق يكي از مناطق امن از حيث امنيتي است.

وي گفت: به حمدالله در تمام مرزهاي كشور ايران امنيت مناسب و خوبي برخوردار بوده و اين امنيت مرهون همكاري مردم هوشيار و دلسوز انقلاب و همچنين تعامل نيروهاي انتظامي و نظامي بانيروهاي امنيتي كشور است.

محسني‌اژه‌اي وزير اطلاعات همراه با هيات دولت و رييس جمهوري به منظور شركت در دومين نشت هيات دولت در اين استان به سر مي‌برد.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 18ماه و -16روز