دوشنبه 30 دی 1398

استاندار ایلام: ندای مظلومیت ایلام را همه جا به گوش مسئولان می‌رسانم

استاندار ايلام گفت: از روز اول مسوليتم در اين استان نه به دنبال تشكيل باند و گروه بوده‌ام و نه كسي را با خودم به اين استان آورده‌ام و امروز نيز با خيال آسوده آماده ترك استان هستم.

به گزارش ايسنا، دكتر سيدمحمداحمدي كه در جلسه خداحافظي خود با خبرنگاران سخن مي‌گفت، افزود: مردم استان ايلام از نظر معيشت مشكل دارند و مديران بايد به دنبال حل مشكلات اقتصادي باشند و كار سياسي در ايلام جواب نمي‌دهد.

وي ضمن اشاره به تشكيل جلسه هيات دولت در استان گفت: تمامي مشكلات، معضلات و نيازهاي استان جمع‌آوري شده و تا لحظه‌ آخر مسوليتم، نداي مظلوميت ايلام را به گوش مسئولان مي‌رسانم و بعد آن نيز در هر جايي كه باشم اين كار را انجام خواهم داد.

وي افزود: در اين مدت تا پاسي از شب با وزارتخانه‌ها حدود 18 جلسه را برگزاركرده‌ايم و پنج جلسه نيز با رياست جمهوري برگزار شده است.

دكتر احمدي ابراز اميدواري كرد: دولت عدالت‌محور مطالب و مصوبات با ارزشي براي استان به همراه داشته باشد.

وي اظهار داشت: ‌مطبوعات بايد تفكر مردم را به سمت توسعه استان جهت دهند و نخبگان نبايد در بحث‌هاي فرسايشي شمال و جنوب تضعيف شوند.

دكتر احمدي گفت: استان ايلام آمادگي كامل براي سفر رييس جمهور را دارد.

وي افزود: رئيس جمهور به همه‌ شهرستان‌هاي استان ايلام سفر مي‌كند و هفت وزير نير به عنوان وزراي معين جهت آشنايي با مشكلات به هفت شهرستان استان سفر مي‌كنند.

نظرات ارسال نظر