استاندار ایلام: افتخار و عزت نظام معلول فرهنگ بسیجی است.

استاندار ايلام گفت: افتخار و عزت نظام مقدس جمهوري اسلامي معلول فرهنگ و تفكر بسيجي است.

"محمد احمدي" روز پنجشنبه در همايش "بسيج، قانونگرايي و سلامت اجتماعي" در سرسراي بانك صادرات ايلام برگزار شد، افزود: اكنون نظام با اقتدار و سربلندي كامل به پشتوانه بسيجيان درسطح بين‌المللي ظاهر شده است.

وي افزود: وجود بيش از ‪ ۱۲‬ميليون بسيجي آماده در كشور امكان بسيار وسيع و پشتوانه محكمي است كه به عنوان ذخيره‌اي ارزشمند براي نظام در صحنه‌هاي فرهنگي و نظامي محسوب مي‌شود.

وي تصريح كرد: تفكر بسيجي نشات گرفته از تفكر عاشورايي چه در دوران دفاع مقدس و چه در دوران سازندگي نشان داده است كه موثرترين عامل تحرك و پويايي كشور است.

احمدي بسيجي بودن را ارزشي ماندگار و بزرگ خواند و از بسيجيان بعنوان انسانهايي ساده در عين حال بزرگ نام برد.

وي با بيان اينكه دشمن اكنون در سنگري متفاوت و پيچيده تهي‌سازي فرهنگي و محو كردن ارزشهاي اسلامي رانشانه رفته است تاكيد كرد: تفكر بسيجي بهترين سپر در برابر تهاجم فرهنگي دشمنان و تبيين ارزشهاي واقعي در جامعه است.

وي گفت: اكنون بيش از ‪ ۵۰‬درصد از جمعيت ‪ ۶۲۰‬هزار نفري ايلام را بسيجيان تشكيل مي‌دهند كه استفاده از اين نيروي مردمي بهترين راهكار استفاده از ظرفيتها و محروميت‌زدايي استان در همه زمينه‌ها است.

در همايش يكروزه بسيج، قانونگرايي و سلامت اجتماعي شماري از بسيجيان، فرماندهان نظامي وانتظامي، مسوولان اجرايي و مردم ايلام حضور داشتند.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 16سال و 19ماه و 13روز