اعتبارات امسال شهرداری دهلران ۱۰ میلیارد ریال است.

شهردار دهلران گفت: امسال پيش‌بيني مي‌شود كه 10 ميليارد ريال از محل اعتبارات و درآمدها بودجه خواهيم داشت كه از اين ميزان 5 ميليارد و 300 ميليون ريال در زمينه‌ي خدمات اداري و 4 ميليارد و 700 ميليون ريال نيز در كارهاي عمراني صرف خواهد شد.

صادق فتاحي با بيان اين مطلب به ايسنا، افزود: اين ميزان اعتبار قرار است در 15 پروژه از جمله بهبود عبور و مرور شهري، بهسازي فضا و تاسيسات شهري و مشاغل درآمدزا، احداث ميادين، احداث يك كيلومتر بلوار و 60 كيلومتر مربع آسفالت است كه در هفته‌ي دولت به بهره‌برداري خواهد رسيد.

وي ميزان اعتبار صرف شده در سال گذشته توسط اين شهرداري را 13 ميليارد ريال اعلام كرد و افزود: از اين ميزان اعتبار 8 ميليارد و 900 ميليون ريال اعتبارات عمراني بوده كه در قالب 20 پروژه‌ي زيرسازي، آسفالت، حمل و نقل بهداشتي زباله‌ها، احداث ميادين، كشتارگاه، سنگ‌شكن، احداث بازارچه‌ و تالار شهر هزينه شده است.

فتاحي، تجهيز شهرداري دهلران به سيستم حمل و دفع بهداشتي زباله‌ را با خريد 6 دستگاه ماشين زباله پرس‌كن با اعتبار 2 ميليارد ريال و دو بانده كردن و ايجاد فضاي سبز در مبادي ورودي شهر و تعريض دو پل بزرگ را از جمله اقدامات مهم در دست اقدام اين شهرداري نام برد.

شهردار دهلران جدا نبودن آب فضاي سبز از آب شرب شهري و وجود گرماي زياد كه باعث از بين رفتن فضاي سبز موجود مي‌شود را، از جمله مشكلات اين شهرداري دانست.

گفتني است شهر دهلران با 30 هزار نفر جمعيت، دومين شهر بزرگ استان ايلام است.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 20ماه و -14روز