دوشنبه 1 مهر 1398

طرح نیمه تمام ورزشی در استان ایلام نیازمند اعتبار است

 مدير كل تربيت بدني ايلام گفت: هم اكنون 8 طرح نيمه تمام ورزشي در استان ايلام وجود دارد كه نيازمند 100 ميليارد ريال اعتبار است.

رضا اسدي با اعلام اين خبر به خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، افزود: از اين تعداد پروژه نيمه تمام ورزشي 3 طرح در شهرستان دهلران، 2 طرح در آبدانان، 2 طرح در ايلام و يك طرح در شهرستان شيروان چرداول قرار دارد كه اكثرا سالن‌هاي چند منظوره‌ي ورزشي هستند و استان به شدت آنها نياز دارد.

وي با اشاره به اين كه با وجود اين نسبت به استان‌هاي ديگر از لحاظ طرح‌هاي نيمه تمام از وضعيت بهتري برخوردار است اضافه كرد: مشكل ما اين است كه مسوولين استان به خاطر وجود طرح‌هاي نيمه تمام اجازه ساخت سالن‌هاي تخصصي ورزشي را كه به شدت نيازمند آن هستيم به ما نمي‌دهند.

اسدي گفت: ساخت سه سالن تخصصي براي رشته‌هاي ورزشي جودو، تكواندو و كشتي با توجه به پيشرفت‌هايي كه داشته‌اند ضروري است و در صورتي كه به اين سمت حركت نكنيم ورزش استان ضربه خواهد خورد.

وي با اشاره به كاهش اعتبارات عمراني فصل ورزش استان اظهار داشت: اعتبارات عمراني طرح‌هاي نيمه تمام ما از 20 ميليارد ريال به 15 ميليارد ريال كاهش پيدا كرده است.

مدير كل تربيت بدني ايلام همچنين از بي‌توجهي مديران دستگاه‌هاي دولتي استان و سازمان مديريت و برنامه‌ريزي به اختصاص يك درصد بودجه اعتبارات استان به امر ورزش در قالب بند ب ماده 117 قانون بودجه گلايه كرد و گفت: اين طرح به شكل موفقيت آميزي در اكثر استان‌ها اجرا شده اما در ايلام هيچگونه هماهنگي با آن نمي‌

نظرات ارسال نظر