چهار‌شنبه 20 فروردین 1399

پاسخ نظرسنجی: تثبیت استاندار، چرا؟ - شماره ۴

با سلام خدمت شما دست اندرکاران خبرگزاری ایلام امروز

راه اندازی این وب سایت که به بررسی و مشکلات جامعه استان ایلام می پردازد توانسته است که در بین اندیشمندان و متفکران استانمان این نوید را ببخشد که اطلاع رسانی در استان به  روز می باشد و اسرار نهانی خیلی از مدیران و مسئولین که برای بدست آوردن و حفظ قدرت دست به هر کار و ترفندی می زنند. که آگاه کردن مردم در این زمینه می توانند نقشه و تفکرات ضد مردمی این استان به باد نا امیدی بسپارد.

حال این سئوال را پرسیده اید که چرا بعضی از آقایان ذی نفوذ از استاندار فعلی حمایت و حاضرند برای  اینکه منافع شخصی خود را به کرسی بنشانند به هر دری روی بیاورند این قدر مسلم ضعف و ناتوانی این آقایان را می رساند -چرا این آقایان برای بدست آوردن بعضی کرسی های مدیریت استان با هم رقابت می کنند  و استان را  و مردم این استان به باد تمسخر گرفته و در اندیشه تقسیم ارث مدیریت‌های استان افتاده اند. آری آقایان وام دار بعضی ایلات و طوایفی هستند که توسط همین طوایف بر مرکب قدرت نشسته اند پس باید  از کسی حمایت کنند که گوش به حرف آنها باشد و آنها برای استاندار تعیین تکلیف کنند پس چه بهتر از یک استاندار غیر بومی که شناختی از آنها ندارد حمایت کنند.

آقایان فراموش کرده اند که برای رفاه و آسایش این مردم به مجلس رفته اند نه برای اقوام و آشنایان خود.
چنانچه استاندار ایلام عوض شود جواب این همه مدیران دره شهری و دهلرانی و  کسانی که به واسطه آقایان به پست و مقامی رسیده اند که به طور حتم  بعد از تعویض استاندار این ها بیکار می شوند چه کسی  پاسخگو می باشد. پس باید یکی باشد که از اینها حمایت کند؟ چه کسی بهتر از استاندار فعلي.

آقایان یادشان رفته-هنوز به سه ماه نرسیده که چه تهمت ها و چه نارواهایی به آقای احمدی نژاد زدند مدیران همین استان که از بستگان نزدیک آقایان می باشد با هر لهجه و زبانی احمدی نژاد را به باد توهین قرار دادند پس اگر اقای استاندار حامی احمدی نژاد بود اگر آقای آذر حامی احمدی نژاد بود حداقل به یک تذکر  اکتفا می کردند نه این کار را نکردند بلکه به دامنه این تهمت ها  افزودند.
استاندار  محترم به جای اینکه به مشکلات و نارسایی های استان  بپردازد در چند ماه اخیر عشق مطبوعات و مصاحبه شده اند و اگر به مصاحبه های ايشان توجه شود  بیشتر  از دولت و آقای احمدی نژاد صحبت کرده است!!!!!! که بس جای تعجب است!!!!!

دوستانمان  یادشان رفته که نیروهای آنها شبها پوسترهای اقای احمدی نژاد را پاره می کردند  و از هر تهمتی استفاده می کردند از طالبانی گرفته تا بسیجی تا .....حالا پسر خاله رئیس جمهور شده اند.

چرا بعد از رفتن استاندار آقای شور انگیز حتی یک مدیر هم از این استان عوض نشد و این استاندار هم برای تعویض آنها هیچ علاقه ای نشان نداد اگر استاندار ایلام مشارکتی می باشد که هست اعلام کند و جرات این را داشته باشد –گوشه و کنار این استان را ببیند که چه کسانی بر مسند مدیریت نشسته اند از مشارکتی تا گروهک  منفور مجاهدین که در راس مدیریت شهرستان مرزی مهران نشسته‌اند.مگر نه اینکه ایشان که به عنوان فرماندار مهران جلوس کرده اند دهلرانی می باشد .

اقای عادل آذر یادتان رفته که برای به کرسی نشاندن رئیس جمهور مورد علاقه تان چه  برنامه ریزی ها که نکردید یادتان رفته در آن موقع کرسی مجلس را  خالی گذاشتید و برای تبلیغ به دور ترین روستاهای که به طول عمرتان انجا نرفته بودید رفتید و علنا اعلام حمایت کردید
آقای همتی یادتان هست که برای چه کسی  تبلیغات گسترده ای راه انداختید پس کجاست اصولگرایي ؟؟؟؟
آقایان دم از اصولگرايی می زنند دم از ارزشی بودن می زنند ولی از این طرف طایفه را چه کنند-ایل اقوام را چه کنند-مدیرانی که به واسطه آنها به مقام رسیده اند چه کنند افسوس که اینها با اصولگرايی تناقض دارد.

بی نام ولی آشنا به دردهاي ایلام

نظرات ارسال نظر