چهار‌شنبه 7 خرداد 1399

بیانیه حزب ا... استان ایلام در پاسخ به سخنان استاندار ایلام در جلسه کار گروه تحول اداری استان

بسمه تعالي


بيانيه حزب ا...  استان ايلام در پاسخ به سخنان استاندار ايلام در جلسه كار گروه تحول اداري استان

در پاسخ به سخنان استاندار محترم ايلام در خصوص همايش بزرگ نيروهاي ارزشي استان ايلام(جانبازان ،خانواده هاي شهدا،،جوانان بسيجي و حزب الهي) كه اين همايش بزرگ و مدبرانه را توهين و افترا به مسئولين اجرايي  دانسته معروض مي دارد:
در اين جلسه به حرمت و آبروي هيچ شخصي توهين نشده و اين افراد جانباز و فرزندان شاهد و بسيجي هميشه در صحنه، داراي سياست مدبرانه نشات گرفته از بيانات حكيمانه امام امت و مقام معظم رهبري هستند.


اين گروه خود را به قانون ملتزم مي داند و از قبل در خصوص اين همايش با فرمانداري ايلام مكاتبه و نامه مورد نظر توسط يكي از فرزندان شاهد به شخص فرماندار تحويل داده شده و با نيروهاي خدوم انتظامي و صدا وسيماي مركزايلام هماهنگي بعمل آمده بود و هيچ گونه نقض قانوني صورت نگرفته است و سخنران جلسه اتفاقاً از بعضي از مديران خدمتگزار استان تقدير بعمل آورده است.


بانيان دولت اصلاحات در استان ايلام را چه شده است كه زماني دائيه دار انتقادپذيري در دولت اصلاحات بوده اند و شعار انتقادپذيري آنها گوش فلك را كر مي نمود،اما حال نه از جايگاه دولت اصلاحات ،بلكه بعنوان منادي دولت جديد ! و از جايگاه مسئول دولت عدالت محور! با كوچكترين انتقادي، آن را به چالش بزرگي براي انقلاب و دولت اصولگرا تعبير مي كنند و باز هم شعار استعفاي دسته جمعي را سر مي دهند.(فقط شعار)  كه اي كاش آقايان براي بررسي مشكلات مردم هم اين چنين تصميمات و جلساتي بگيرند وشايد هم اين كار نويد خوبي براي مردم استان باشد كه با رفتن حضرات ،آب رفته به جوي باز گردد و فردي مقتدر بر مسند اجرايي اين استان قرار گيرد.


آقايان خيال كرده اند مردم استان از معاملاتي كه در پشت پرده صورت گرفته و مي گيرد بي خبرند كه حضرات بر اساس منافع خويش سعي در ابقاي  استاندار فعلي داشته و ايشان نيز در سياست گذشته خود تعديل داده كه اين نيز شايد يكي از اصول سياسي كاري باشد!  كه در اين صورت فقط و فقط كساني كه متضرر خواهند شد، مردم محروم و ستمديده استان مي باشند كه از دولت جديد هيچگونه منفعتي نخواهند برد و اين نيز به بركت حضور نمايندگان فعال آنها در مجلس و ... مي باشد.


جناب آقاي استاندار حال كه يكطرف انتقادها برخي مسئولين فعلي استان مي باشند،خواستار پيگيري اين امر از طرق سيستم قضائي شده ايد و اين براي ما جاي سئوال دارد كه چرا جنابعالي زماني كه شوراي معاونين سازمان آموزش وپرورش استان طي نامه اي به حضرتعالي صراحتاً به اركان نظام توهين نموده و عليرغم اعتراضات گسترده مردمي ،كسي خواستار پيگيري قضائي آن نشد و همچنين در زمان استاندار قبلي دولت اصلاحات كه نامه 67مدير و فعال سياسي استان! برعليه نظام و رهبري و بعنوان دفاع از فردي خاص و همچنين روزه سياسي! تعدادي از مديران در دفاع از مخالفين نظام برگزار شد هيچ كسي از مسئولين سياسي استان عليرغم اين همه اعتراضات و به خطر افتادن امنيت در اين استان مرزنشين خواستار برخود با آن افراد نشد.اگر موردي قابل پيگيري باشد موارد فوق است كه مستندات آنها موجود بوده و بانيان آن فعلاً در راس امور استان مي باشند.


استاندار محترم ايلام، دولت عدالت محور نياز به مسئولان و مديراني كه با كوچكترين مسئله اي شانه از زير بار مسئوليت خالي نمايند و شعار استعفاي دسته جمعي را سر بدهند ،ندارد بلكه با روي گشاده از كنار رفتن اين چنين مسئوليني استقبال مي نمايد.اگر قرار است انگيزه مسئولين با يك انتقاد براي خدمت صادقانه به مردم از بين برود پس چه بهتر كه افراد كم انگيزه در مسند مسئوليتهاي اجرائي استان نباشند .از طرفي حضرتعالي فقط براي خود مي توانيد تصميم به استعفا بگيريد نه به جاي ساير مسئولين،چرا كه آنها خود مي توانند براي اين كار تصميم بگيرند،حال با اين موارد گفته شده اين كار شما دولت جديد را به چالش خواهد كشيد يا انتقادي كه از مسئولين اجرائي استان شده است؟!


جناب آقاي دكتر احمدي همانگونه كه به ياد داريم  در اوائل حضور شما در استان ايلام بحثي مطرح بود كه حضرتعالي فردي مدير خسته كن هستيد،به تعبيري مديران بايد شبانه روز كار كنند تا بتوانند رضايت كاري شما را جلب نمايند،با گذشت اين مدت از مسئوليت حضرتعالي عملاً ما شاهد اينچنين امري نبوده ايم كه اين خود دلالت بر شعاري بودن مطلب فوق داشته ،چرا كه در غير اين صورت بايد شاهد تحولي خاص و ملموس در استان محروم ايلام بوده باشيم.


حال كه تهديدها شروع شده است ما نيز تاكيد مي نماييم چنانچه وضعيت به همين منوال سپري شود ،تمامي معامله گران بر سر مصالح و منافع مردم اين استان را به مردم غيور و شهيد پرور استان معرفي خواهيم نمود تا اين افشا گري همانند لكه سياهي بر پرونده افراد معلوم الحال باقي بماند تا در آينده براي كساني كه بر سر مصالح مردم به نفع خود و ايل و تبارشان اقدام مي نمايند درس عبرت گردد.


در پايان مجدداً حمايت بي دريغ خود را از  رئيس جمهور محبوب و خدمتگزار اعلام داشته و همچنان برخواسته قبلي خود كه خواست قلبي همه مردم غيور استان از رياست محترم جمهور مي باشد  تاكيد مي ورزيم كه جناب آقاي دكتر احمدي نژاد به فرزندان ارزشي و شايسته اين مرزوبوم  كه مورد بي مهري  فرصت طلبان و ... قرار گرفته اند اعتماد نموده  و اين مسئوليت خطير را به آنان محول نماييد تا ملاحظه نماييد كه چگونه شعارهاي دولت عدالت محور حضرتعالي در استان ايلام محقق خواهد شد. انشاء ا...


                                                                            والسلام علي من التبع الهدي
                                                                               حزب ا... استان ايلام

نظرات ارسال نظر