استاندار ایلام: برای پذیرایی از مهمانان و سرمایه‌گذاران، مکان پذیرایی مناسبی نداریم؛قرارداد ساخت دو هتل سه ستاره را بسته‌ایم.

استاندار ايلام گفت: متاسفانه استان ايلام از داشتن يك هتل مناسب و يا مكان پذيرايي بزرگ براي پذيرايي از مهمانان زياد محروم است.

دكتر سيد محمد احمدي، در گفت‌وگو با خبرنگار گردشگري ايسنا، افزود: استانداري ايلام يك مهمانسراي درجه سه دارد كه بسيار كوچك است و از طرفي براي پذيرايي از مهمانان دولتي و سرمايه‌گذاراني كه به استان دعوت مي‌شوند مناسب نيست و ما از اين نظر همواره با مشكل مواجهيم.

وي افزود: پس از پايان ماه مبارك رمضان رييس جمهور به همراه اعضاي هيات دولت براي تشكيل جلسه به ايلام مي‌آيند و ما هنوز جاي مناسبي براي پذيرايي از آنها نداريم.

احمدي گفت: متاسفانه تا به حال تعدادي از سرمايه‌گذاران اقتصادي را به استان دعوت كرده‌ايم اما به دليل نبود جاي مناسب، يا نيامده‌اند يا از اقدام به سرمايه‌گذاري در استان منصرف شده‌اند.

وي گفت: هم‌اكنون قرارداد دو هتل سه ستاره با شركت مهمانخانه‌هاي ايران امضاء شده است و در آينده اين مشكل هميشگي استان رفع خواهد شد. اما ما فعلا در اين زمينه با مشكل مواجهيم.

استاندار ايلام اظهار داشت: يكي از دلايلي كه مسؤولان كشور در سفر به استان مدت كمي اقامت مي‌كنند نبود مكان پذيرايي و هتل مناسب است.

گفتني است، استان ايلام هم اكنون 8 هتل دارد كه مناسبت‌ترين آنها يك هتل درجه دو است و همچنين 5 مهمانپذير دارد كه عموما افراد داراي درآمد پايين از آن استفاده مي‌كنند.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 18ماه و -16روز