استاندار ایلام: نباید افراد را به سبب اختلاف سلیقه کنار گذاشت.

استاندار ايلام گفت: نبايد افراد را به سبب اختلاف سليقه و ديدگاه كنار گذاشت.

دكتر "محمد احمدي" روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا بيان كرد:
بايد از توان مديريتي افراد با هر تفكر و گرايشي كه حول محور حفظ منافع، امنيت و مصالح ملي حركت مي‌كند، استفاده شود.

وي ادامه داد: معيار قضاوت در خصوص افراد بايد پايبندي آنان به اين سه اصل باشد و هر كس به اين معيارها لطمه زند هيچ جايگاهي ندارد.

وي به نامگذاري امسال به نام همبستگي ملي و مشاركت عمومي اشاره كرد و افزود: همه افراد و گروه‌هاي جامعه وظيفه دارند خود را با اين شعار زيباي مقام معظم رهبري منطبق كنند.

احمدي همچنين گفت: شعار اصلي رييس جمهوري نيز مهرورزي حول محور عدالت است و در يك حكومت مردمسالار ديني اين دو اصل لازم و ملزوم يكديگر هستند.

استاندار ايلام يادآور شد: با توجه به شعارهاي رييس جمهوري بايد با محبت و دوستي از توانمنديهاي همه گروه‌هاي سياسي كشور استفاده شود.

وي تاكيد كرد: نمي‌شود افراد توانمند با سابقه اجرايي را به خاطر اختلاف سليقه از خدمت كردن محروم كرد.

وي تفكر هر كسي را براي خودش محفوظ و قابل احترام دانست و گفت: مهمترين وظيفه مسوولان با هر گرايشي خدمت به مردم است كه بايد براي تحقق اين مهم از جان و دل مايه گذاشت.

وي با بيان اينكه آماده خدمت كردن در تمامي سنگرهاي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران است افزود: "اينجانب به عنوان استاندار تاكنون مجري سياست- هاي دولت بوده و هيچگاه اسير جناح و گروه نبوده‌ام."
احمدي گفت: استان ايلام يكي از مناطق آرام و محروم كشور است كه تلاش همه مديران آن بايد معطوف به خدمات‌دهي مطلوب به مردم باشد.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 15سال و 20ماه و -10روز