پنج‌شنبه 28 شهریور 1398

امام جمعه ایلام: اقتدار نظام برآیند عملکرد مسوولان و اتحاد جامعه است .

نماینده ولی فقیه و امام جمعه ایلام گفت: قدرت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی برآیند عملکرد درست مسوولان و اتحاد و همبستگی آحاد جامعه است.
حجت الاسلام و المسلیمن "محمد نقی لطفی" در همایش ائمه جمعه ایلام در آبدانان افزود: اکنون جمهوری اسلامی با اقتدار و سرافرازی کامل بدون توجه به تهدیدهای مختلف در عرصه های جهانی حضور دارد.
وی افزود: وجود مقام معظم رهبری به عنوان فصل الخطاب و عامل وحدت قشرهای مختلف مردم، پشتوانه  نظام در راه رسیدن به سربلندی و اقتدار است.
وی تصریح کرد: اقتدار جمهوری اسلامی در عرصه های مختلف بین المللی سبب شده تا دشمنان با توطئه چینی در صدد تخریب هویت ملی و دینی و چهره آزادیخواه نظام باشند.
لطفی با اشاره به توسعه و تجهیز بنگاههای شایعه پراکنی از سوی دشمنان برای ناکارآمد نشان دادن حاکمیت دینی، اظهار داشت: استکبار جهانی اکنون با حربه های فراوانی از جمله چاپ کتاب در راستای تهاجم فرهنگی و ایجاد جو یاس و بدبینی در جامعه تلاش می کند.
وی خاطر نشان کرد : استبکار جهانی و همفکران او با ترویج خرافات و ایجاد آشفتگی فرهنگی در پی هویت زدایی از جامعه اسلامی هستند.
امام جمعه ایلام تاکید کرد : مردم و مسوولان نظام با الهام از آموزه های اسلامی و هوشیاری کامل همانند گذاشته توطئه های دشمنان را خنثی می کنند.
رایزنی در خصوص مسایل و مشکلات استان و دیدار با خانواده های شهدای شهرستان آبدانان از دیگر برنامه های همایش یک روزه ائمه جمعه استان ایلام بود.

نظرات ارسال نظر