چهار‌شنبه 18 تیر 1399

نشست پرسش و پاسخ "شکوری‌راد" در ایلام به تشنج کشیده شد.

نشست پرسش و پاسخ "علي شكوري‌راد" عصر روز پنجشنبه در سرسراي هلال احمر ايلام به تشنج كشيده شد.

اين نشست كه از سوي اعضاي جبهه مشاركت منطقه استان ايلام برگزار شد، هنگام پاسخگويي شكوري‌راد به سووالي در خصوص عملكرد مجلس ششم توسط حدود ‪۱۰‬ نفر از حاضران در سالن به تشنج كشيده شد.

اين افراد با قطع كردن سخنان وي و فرستادن صلواتهاي مكرر و ايجاد سر و صدا اجازه ادامه سخنراني به نماينده دوره ششم مجلس شوراي اسلامي ندادند.

قطع كردن سخنراني "شكوري‌راد" توسط اين گروه سبب اعتراض ديگر حاضران در نشست شد كه به درگيري تني چند از آنان و حاضران انجاميد.

در پي وقوع درگيري فيزيكي و متشنج شدن بيشتر فضا و كشاندن آن به بيرون از محل اين درگيري با حضور نيروي انتظامي خاتمه يافت.

دبير جبهه مشاركت منطقه ايلام در اين خصوص به خبرنگار ايرنا گفت: با توجه به شواهد موجود ايجاد تشنج در اين نشست از پيش توسط گروهي خاص سازماندهي شده بود.

"افشين كريمي" بدون اشاره به هويت اين گروه افزود: درگيري در نشست پرسش و پاسخ شكوري راد ادامه سياست غلطي است كه در راستاي حمله به برنامه‌هاي نامزدهاي اصلاح طلب دوره‌هاي گذشته انجام گرفته است.

وي تصريح كرد: اين گونه حركتها در مقطع حساس كنوني به صلاح كشور و نظام نيست.

وي اظهار داشت: با توجه به موقعيت حساس كنوني، بروز اين گونه درگيريها دامن زدن به آشوب‌طلبي و حركت در راستاي اهداف دشمنان است.

شكوري‌راد عضو مركزي حزب مشاركت ايران اسلامي براي ديدار با اعضاي حزب مشاركت شاخه ايلام و بازديد از ستاد انتخاباتي دكتر "معين" صبح پنجشنبه به اين استان سفر كرده است.

نظرات ارسال نظر