استاندار ایلام: برای توسعه دانشگاه آزاد ایلام از هیچ کوششی دریغ نمی کنیم .

استاندار ایلام گفت: برای توسعه دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام و راه اندازی مراکز آموزشی در شهرستانهای استان از هیچ کوششی دریغ نمی کنیم.

دکتر "سید محمد احمدی" در دیدار رئیس، معاونین و جمعی از اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد واحد ایلام گفت: هیج کاری قابل مقایسه با خدمت کردن در دانشگاه نیست.

وی افزود: انجام طرح های پژوهشی در راستای توسعه استان یک نیاز ضروری است و باید از پتانسیل دانشگاه آزاد اسلامی در این زمینه استفاده شود.

استاندار ايلام افزود: از بودجه تحقیقات استان برای اجرای پژوهشهايی که کاربردی باشند به دانشگاه آزاد اسلامی کمک شود.

دکتر احمدی، راه اندازی رشته های مرتبط با توسعه استان را خواستار شد و افزود: برای کمک به راه اندازی رشته های نفت و گاز و پتروشیمی در واحد ایلام با وزارت نفت مکاتباتي انجام خواهيم داد تا ادامه تحصیل در اين رشته ها در دانشگاه ايلام ميسر شود.

وي تربيت نيروي متخصص و متعهد را لازمه به حرکت درآوردن چرخهای توسعه استان دانست و گفت: تحقق این امر بر عهده دانشگاههاي استان است.

در این دیدار رئیس دانشگاه آزاد نیز با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر نامگذاری امسال به نام همبستگی ملی و مشارکت عمومی خواستار تبیین و عملی کردن فرمایشات ایشان شد.

"عادل نوروزی" به نقش دانشگاه آزاد واحد ایلام در توسعه استان اشاره کرد و گفت: اکثر رشته های تاسیس شده در واحد ایلام با توسعه استان ارتباط دارد.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 16سال و 18ماه و -14روز