بازداشت شاخ های تلگرامی که آبروی زنان را می بردند / پلیس ایلام فاش کرد

بازداشت شاخ های تلگرامی که آبروی زنان را می بردند / پلیس ایلام فاش کرد برخی از مدیران و گردانندگان کانال‌های تلگرامی در ایلام به دام پلیس افتادند.
به گزارش روز نو : رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان ایلام از شناسایی و دستگیری مدیران و گردانندگان کانال‌های تلگرامی که اقدام به انتشار تصاویر خصوصی افراد در سطح استان می کردند، خبر داد.
سرهنگ «علی جمالی» اظهار کرد: با تلاش کارآگاهان پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان ایلام، مدیران و گردانندگان کانال های تلگرامی که در سطح استان ایلام با عنوان "شاخ شکن" اقدام به تهیه و انتشار تصاویر خصوصی برخی از شهروندان می کردند، شناسایی و دستگیر شدند.
وی ادامه داد: پلیس فتا به صورت شبانه روزی و با به کارگیری کارشناسان فنی و متخصص و تعامل مطلوب با مقامات قضائی برابر قانون با افرادی که امنیت کاربران را در فضای مجازی به مخاطره انداخته و یا هتک حیثیت می‌کنند، برخورد قاطع خواهد کرد.
جمالی در پایان گفت: کسانی که شکایتی علیه گردانندگان کانال‌های ضد اجتماعی "شاخ شکن" دارند به پلیس فتا ایلام به آدرس بلوار آیت الله شهید بهشتی (ره) – جنب ستاد فرماندهی انتظامی استان مراجعه کنند

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 18ماه و 7روز