اولین رویداد سبک زندگی و سلامت منطقه‌ای غرب کشور در ایلام برگزار می‌شود

رئیس پارک علم و فناوری استان ایلام از برگزاری اولین رویداد سبک زندگی و سلامت منطقه‌ای غرب کشور از 29 آبان به مدت سه روز در ایلام خبر داد.

دکتر  «کامران طاهرپور» در نشست با خبرنگاران با بیان اینکه این رویداد با همکاری دانشگاه علوم پزشکی استان برگزار خواهد شد، اظهار کرد: یکی از دغدغه‌های مهم کشور اشتغال است و در دنیای امروزه رویکردها به سمت توسعه اقتصاد دانش‌بنیان پیش می‌رود.

وی با بیان اینکه وفاق مراکز علمی بر روی  برگزاری استارتاپ‌ها است، تصریح کرد: به دلیل اهمیت موضوع با همکاری علوم پزشکی چنین رویدادی طراحی شده است تا گام موثری در توسعه اکوسیستم استارتاپی برداریم.

رئیس پارک علم و فناوری استان ایلام، گفت: این استارتاپ با حضور اساتید و دانشجویان علوم پزشکی خواهد بود، پیش بینی می‌شود بیش از 50 ایده در این رویداد مورد حمایت قرار بگیرد.

طاهرپور خاطرنشان کرد: تمام ایده پردازان این رویداد در مرکز رشد دانشگاه علوم پزشکی می‌توانند مستقر شوند و از آنان حمایت می‌شود. 

وی ضمن اشاره به هدف برگزاری رویداد گفت: ترویج کارآفرینی و فرهنک کسب و کار از مهمترین اهداف این رویداد است.

رئیس پارک علم و فناوری استان ایلام با بیان اینکه این رویداد اولین رویداد منطقه‌ای غرب کشور در حوزه سلامت و سبک زندگی است، تصریح کرد: سعی شده سرمایه‌گذارها در این رویداد حضور داشته باشند تا یک رویداد با کیفیت داشته باشیم.

«غلامرضا کلوندی» معاون پژوهش و فناوری دانشگاه علوم پزشکی ایلام نیز اظهار کرد: استارتاپ پل بین دانشگاه و صنعت است و  تلاش ما این است که این ارتباط تقویت شود.

وی ابراز امیدواری کرد ایده‌های مطرح شده به کسب و کار بینجامد و و بتوانند در راه رونق اشتغال تاثیرگذار باشد.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 17ماه و 8روز