شنبه 25 آبان 1398
اربعین ۱۳۹۸

خودروهای ورودی به مهران به پارکینگ های حاشیه شهر هدایت می۰شوند

سرهنگ رضا همتی زاده روز جمعه در گفت گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: هرچند پارکینگ های درون شهری مهران تکمیل نشده اند اما بدلیل جلوگیری از ترافیک بیشتر با توجه افزایش تعداد زائران از ورود خودورها ممانعت می شود.

وی یادآور شد: برای رفاه حال زائران با توجه به ترافیک شدید یک پارکینگ به مساحت هفت هکتار جنب فرودگاه ایلام تعبیه شده است و زائران می توانند خودوروهای خود را به این پارکینگ هدایت کرده و با آسودگی خاطر و به دور از ترافیک به سفر خود ادامه دهند.

رئیس پلیس راه ایلام تاکید کرد: به دلیل اوج تردد خودروها و عدم گنجایش جاده های استان همچنین عدم یکنواختی نقاط جاده ای، ترافیک سنگینی ایجاد شده و پلیس راه کشور و استان محدویت هایی را از ساعت ۱۲ شب گذشته تا چهار صبح امروز در مسیر ایلام به مهران و بلعکس ایجاد کرد.

سرهنگ همتی زاده یادآور شد: بدلیل شدت ترافیک بسیاری از رانندگان به سمت شهرهای سرابله، ایوان و ایلام هدایت شدند تا از خدمات درون شهر بهره مند شوند.

وی با بیان اینکه تردد خودروها امسال نسبت به مشابه سال قبل سه برابر افزایش یافته است، گفت: روز گذشته بدلیل حجم بالای تردد هشت بار محدودیت ترافیکی در مسیر ایلام به مهران توسط پلیس راه ایجاد شد و برخی از مسیرها نیز یک طرفه شدند.

سرهنگ همتی زاده تاکید کرد: اتوبوس هایی که زائران را به مهران منتقل می کنند در بازگشت به مسیر مهران – ملکشاهی - ایلام هدایت می شوند.

رئیس پلیس راه استان ایلام اضافه کرد: ۶۵ درصد تصادفات در استان ایلام به دلیل خواب آلودگی، خستگی و سرعت غیر مجاز رخ می دهد.

وی از شهروندان خواست برای رسیدن به مقصد سرعت مطمئنه را رعایت کنند و در طول مسیر استراحت کافی داشته باشند.

نظرات ارسال نظر