محلی مرگبار برای تخلیه هیجانات جوانان ایلام در ساعات شبانه!

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهر ایلام با بیان اینکه منطقه تفریحی بانگنجاب به یکی از تفرجگاه‌های شهروندان و محلی برای تخلیه هیجانات جوانان در ساعات شبانه تبدیل شده است، افزود: این منطقه به دلیل فقدان زیرساخت‌های ترافیکی مناسب، نداشتن تسهیلات ایمن و روشنایی کافی، جزو نقاط پرتصادف شهر ایلام محسوب می‌شود.

به گزارش ایسنا، سرهنگ ابوالفضل کهزادی از وقوع یک فقره تصادف مابین سواری پراید با عابر پیاده در منطقه "بانگنجاب" شهر ایلام خبر داد و اظهار کرد: حوالی ساعت ۲۳ جمعه شب از طریق مرکز فوریت های پلیسی، وقوع یک فقره تصادف منجر به مرگ در منطقه "بانگنجاب" شهر ایلام اطلاع داده شد که بلافاصله موضوع در دستور کار کارشناسان پلیس راهور قرار گرفت.

وی افزود: با حضور کارشناسان در محل مشخص شد در این حادثه ترافیکی یک دستگاه سواری پراید به علت سرعت غیر مجاز با مردی ۶۰ ساله ملبس به لباس سیاه که در حال عبور از عرض بلوار پژوهش بوده به شدت برخورد و موجب مرگ وی شده است.

کهزادی، گریزی به آمار و فراوانی تصادفات با عابران پیاده در استان زد و خاطرنشان کرد: در ۵ ماهه نخست امسال عابران سهم ۷۰ درصدی در تصادفات منجر به فوت داشته‌اند که در نوع خود یک رکورد بی سابقه است.

وی با بیان اینکه بیشتر تصادفات با عابران در معابر حاشیه شهر و محلات  کم برخوردار شهر رخ داده است، تصریح کرد این مسئله گویای توجه بیشتر مسئولین به توسعه و اصلاح زیرساخت‌های شهری انسان محور در نقاط حاشیه‌ای شهر  است.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 18ماه و -16روز