افتتاحیه‌های عجیب مسئولان ایلام؛ دیوار و سفره‌خانه سنتی!

اخیرا افتتاح یک دیوار توسط مسوولان در فضای مجازی واکنش‌های زیادی را در پی داشت، هنوز این بحث داغ است که در ایلام واقعا مسوولان برای افتتاح یک باب سفره‌خانه سنتی دست به‌کار شدند؟!

به گزارش خبرگزاری فارس از ایلام، با توجه به فرا رسیدن هفته دولت هر روزه شاهد کلنگ زنی‌های گوناگونی در مناطق مختلف استان هستیم که بعضا پس از چندین سال نیز برخی از آنها به بهره‌برداری نمی‌رسند و فقط آوازه‌ی آنان را برای افزایش آمار می‌شنویم و می‌بینیم.

در میان بازار افتتاح‌ها، افتتاح سفره‌خانه سنتی در یکی از شهرستان‌های استان با حضور معاون امور عمرانی استاندار ایلام و فرماندار منطقه شاید از همه جالبتر باشد! صرف نظر از زمانی که توسط مسوولان برای افتتاح این پروژه گذاشته شده جای سوال است که چه لزومی دارد یک سفره‌خانه با حضور مسوولان استانی افتتاح شود؟ این افتتاح در حالی است که اخیرا نیز شاهد افتتاح یک دیوار با حضور یکی از مسوولان بودیم که واکنش‌های بسیاری را در شبکه‌های مجازی در پی داشت.

به نظر مسوولان سفره‌خانه و مواردی از این دست جزو پروژه‌های مهم به شمار می‌روند و برای افتتاح آنها از مسوولان کشوری و استانی دعوت به عمل می‌آید!

پروژه‌های بسیاری در استان وجود دارند که کلنگ ساخت آنها در همان ابتدا زمین‌گیر شده و پیگیری تکمیل این پروژه‌ها بیشتر به حضور مسوولان نیاز دارد تا افتتاح سفره‌خانه، دیوار و ...

امید است مسوولان ارشد استان به گونه‌ای برنامه‌ریزی کنند که در هفته دولت و دهه فجر سال‌های آتی پروژه‌هایی مانند دی کلینیک ملکشاهی، ورزشگاه ۱۵ هزار نفری ایلام، بیمارستان ۳۷۶ تخت‌خوابی ایلام، تونل کبیرکوه و... افتتاح و بهره‌برداری شود که ارزش حضور مسوولان ارشد کشوری و استان را داشته باشد.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 18ماه و -16روز