بازدید از موزه‌های ایلام رایگان است

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: در هفته جهانگردی تمام واحدهای اقامتی استان با اعمال تخفیف ۲۰ درصدی در اختیار گردشگران قرار خواهد گرفت.

به گزارش ایسنا، «عبدالمالک شنبه‌زاده» اظهار کرد: مراسم گرامیداشت روز جهانی جهانگردی ۵مهر برابر با ۲۷ سپتامبر و هفته گردشگری همزمان با سراسر کشور از ۵ لغایت ۱۲ مهرماه امسال  در استان برگزار می شود .

 وی گفت: سازمان جهانی جهانگردی سال ۲۰۱۹ را سال آموزش، مهارت و اشتغال نامگذاری کرده و بر تمرکز کشورهای عضو روی این موضوع تاکید کرده است، که در استان ایلام نیز برنامه ها در هفته گردشگری با همین محوریت برگزار می‌شود.

 مدیرکل میراث فرهنگی ایلام گفت: به مناسبت روز جهانی جهانگردی ویژه برنامه هایی سالانه در تمام کشورهای جهان برگزار میشود که اداره کل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی استان ایلام  نیزدر سال جاری همسو با برنامه های اعلام شده از سوی وزارت  میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی به مناسبت روز جهانی جهانگردی برنامه هایی را پیش بینی و به اجرا در خواهد آورد.

شنبه زاده از جمله برنامه های پیش بینی شده در هفته جهانی جهانگردی را  نواختن زنگ گردشگری در مرکز استان و دیگر شهرستانها ، برگزاری همایش تقدیر از فعالان گرشگری استان ،اجرای تور تخصصی ویژه گردشگری ماجراجویانه در استان ، بازدید رایگان از موزه های استان ، افتتاح غرفه اطلاع رسانی گردشگری اداره کل در محل فرودگاه شهدا ایلام ، نصب بنر با موضوع گرامیداشت روز جهانی جهانگردی و حضور کارشناسان گردشگری در برنامه های صدا و سیما به همین مناسبت را اعلام کرد .

 وی مکاتبه با تمام واحدهای اقامتی استان برای اعمال تخفیف ۲۰ درصدی به گردشگران در طول این ایام و اجرای برنامه در رادیو و تلویزیون استانی و ملی به مناسبت هفته گردشگری را از دیگر برنامه‌های قابل اجرا در این ایام دانست.

 شنبه زاده ادامه داد : با توجه به هم‌زمانی این هفته با ایام اربعین و سوگواری اباعبدالله الحسین (ع) تمامی برنامه‌های هفته گردشگری بارنگ و بوی حسینی اجرا خواهد شد.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 18ماه و 5روز