یک‌شنبه 15 تیر 1399

مدیرعامل مرهم: ۹۰ عمل جراحی شکاف کام و لب در ایلام انجام شد

محمدعلی کیانی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: از ابتدای فرآیند ثبت نام از افراد متقاضی بیش از 850 نفر ثبت نام کرده اند که از این تعداد افراد 150 نفر غیر بومی و مابقی از تمام نقاط استان ایلام هستند که پیش بینی می شود 200 عمل جراحی بر روی آنها صورت گیرد.
وی اضافه کرد: گروه مرهم با 60 نفر بزرگترین تیم جراحی پلاستیک جهان بوده که برای اولین بار در استان ایلام حضور یافته اند و با عمل رایگان دغدغه‌های خانواده‌های این فرزندان را کاهش داده اند.
مدیرعامل گروه خیریه مرهم تاکید کرد: 16 جراح پلاستیک به همراه این گروه در بیمارستان امام خمینی (ره) در 9 اتاق عمل که در اختیار آنها قرار داده ایم به عمل جراحی مشغول بکار هستند.
کیانی یادآور شد: برای استفاده اشخاص نیازمند 2 روش ثبت نام اینترنتی و حضور در بیمارستان پیش بینی شده است.
وی ادامه داد: برای درمان افرادیکه مشکل شکاف کام و لب دارند ابتدا توسط متخصصین ویزیت و کسانیکه نیاز به عمل داشته باشند مورد جراحی قرار می‌گیرند که برآورد ما این است در این طرح بیش از 200 نفر مورد عمل جراحی قرار گیرند.
تیم پزشکی و جراحی موسسه خیریه مرهم متشکل از 46 متخصص و فوق تخصص روز چهارشنبه برای انجام خدمات پزشکی و جراحی شکاف لب و کام وارد ایلام شدند و تا چهارم آذرماه در این استان حضور دارند.

نظرات ارسال نظر