دهلران قهرمان بوکس بزرگسالان استان ایلام شد

مدیر اداره ورزش و جوانان دهلران روز شنبه با بیان این مطلب به خبرنگار ایرنا گفت: این رقابت ها در 2 رده سنی جوانان و بزرگسالان در شهر دهلران انجام شد.
غلامرضا شامحمدی افزود: در رده تیمی بزرگسالان دهلران به مقام نخست دست یافت و تیم های ایلام و آبدانان دوم و سوم شدند.
وی یادآور شد: در بخش جوانان نیز عنوان قهرمانی به تیم ایلام رسید و تیم های دهلران و آبدانان عناوین دوم و سوم را کسب کردند.
مدیر اداره ورزش و جوانان دهلران تاکید کرد: این مسابقه ها با حضور شهرستان های ایلام و ایوان و دهلران و آبدانان به میزبانی دهلران و با حضور 21 ورزشکار برگزار شد.
شامحمدی اضافه کرد: ورزشکاران در این رقابت ها در 10 وزن و 2 رده سنی جوانان و بزرگسالان در سالن بوکس دهلران ب مصاف هم رفتند که در رده جوانان وزن 64 کیلوگرم علی غلامی از ایلام، وزن 60 کیلوگرم علی خان محمدی از دهلران و در وزن 52 کیلوگرم پوریا پرتو از ایلام اول شدند.
وی گفت: در رده بزرگسالان و در وزن 52 کیلوگرم حسین تن بد از ایلام، 56 محمد دیناروند از دهلران، 60 افشین چولکی از ایوان، 64 مسعود آب خفته از ایلام، 69 بهزاد غلامی از ایلام ، 75 سبحان محمدی از آبدانان، 81 محمدعلی سبزواری از دهلران، وزن 91 مهدی آل کثیر از دهلران و وزن 91+ کیلوگرم امین جاسمی از دهلران اول شدند.
وی گفت: افراد برتر رده های سنی بزرگسالان و جوانان این رقابت ها به مسابقه های انتخابی قهرمانی بوکس کشور که در استان خوزستان برگزار می شود، راه پیدا کردند.

نظرات ارسال نظر

ایلام امروز؛ آرشیو دیجیتال ایلامیان

عمر سایت: 14سال