اکران فیلم‌های جشنواره‌ فجر از ۱۲ بهمن در ایلام آغاز می‌شود

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام گفت: فیلم‌های جشنواره بین‌المللی فجر به عنوان بزرگترین رویداد سینمایی کشور، امسال نیز در سینما فرهنگ ایلام از ۱۲ بهمن ماه اکران می‌شوند.

اکران فیلم‌های جشنواره‌ فجر از 12 بهمن در ایلام آغاز می‌شود

به گزارش ایکنا از ایلام به نقل از روابط عمومی ارشاد ایلام، عبدالحسین رحمتی، معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام اظهار کرد: امسال این برنامه در مراکز استان‌ها از ۱۲ تا ۱۸ بهمن ماه انجام و در مجموع ۱۴ فیلم در این سینما اکران خواهد شد.
وی افزود: بر اساس برنامه ریزی‌های انجام گرفته هر روز فیلم ها در سه سانس در سینما فرهنگ شهر ایلام برای عموم مردم اکران می شود.
معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام هدف از برگزاری این برنامه را ایجاد فضای اکران فیلم‌ های فاخر تولید ملی در استان‌ها و بهره ‌مندی اقشار مختلف و علاقمندان به حوزه فیلم و ایجاد فضای سینمایی عنوان کرد.
رحمتی یادآور شد: با توجه به تخریب سینما قدس ایلام، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سالن نمایش مجتمع فرهنگی هنری را به سینما تبدیل کرده و از شهریور سال ۱۳۹۴ تاکنون روزانه بصورت مستمر فیلم های سینمایی روز ایران در این مکان اکران عمومی شده و شمار زیادی از مردم به تماشای این فیلم ها می‌نشینند.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 17سال و 10ماه و -16روز