اعلام نتایج نخستین مسابقه عکاسی نوروز ایلام امروز

نخستین مسابقه بزرگ عکاسی نوروز ایلام امروز، از 15 اسفند ماه سال 1397 کار خود را آغاز نمود و بنابر اعلام اولیه، مهلت نهایی ارسال آثار و جذب رای روز 15 فروردین 1398 تعیین شد. اما بدلیل درخواست مکرر کاربران و با توجه به شرایط بارش های سیل آسا و وقوع سیل در برخی نقاط استان و همچنین تعدد روزهای بارانی در تعطیلات نوروز امسال، مهلت شرکت در مسابقه تا پایان روز 31 فروردین ماه تمدید شد.

 

 

با تشکر از تمامی شرکت کنندگان که با ارسال تصویر و ثبت رای و نظر در خصوص تصاویر، در مسابقه شرکت نمودند، مفتخریم که اعلام نماییم که بیش از 4.000 نفر در این مسابقه شرکت نمودند  که در نوع خود و در حیطه استانی بی نظیر است. در این بیش از 3.000 تصویر دریافت شد که پس از پالایش و حذف تصاویر نامرتبط با استان ایلام و فاقد کیفیت؛ نهایتاً 2.666 تصویر در فرایند مسابقه شرکت داده شد. تعداد آراء دریافتی نیز به عدد 28.948 عدد رسید که با توجه به اعتبارسنجی از طریق تلفن همراه، هیچگونه رای تکراری و فاقد شماره موبایل پذیرفته نشده است که باز هم در نوع خود و برای استان ایلام بی نظیر است.

 

با پوزش از تمامی عکاسان حرفه ای که با شرکت در مسابقه بر غنای آن افزودند؛ اما بدلیل عدم دریافت رای کافی موفق از راهیابی به جمع محبوب‌ ترین تصاویر بازماندند، ناچاریم که برای چندمین مرتبه اعلام نماییم که هدف مسابقه عکاسی نوروز ایلام امروز انتخاب "محبوب‌ترین تصاویر" است و نه "بهترین" یا "برترین". فلذا در این روش نتایج نهایی را فقط و فقط رای کاربران و چالش های ایجاد شده برای تصاویر تعیین می کند. اما همانگونه که پیش‌تر نیز اعلام شده است، تصاویر با کیفیت مسابقه به گالری تصاویر ایلام امروز اضافه خواهد شد و ان‌شاالله در ایلام امروز که آرشیو دیجیتال استان ایلام نام گرفته است؛ ماندگار خواهند شد.

 

جوایز برندگان مسابقه طی روزهای آتی و توسط حامیان مسابقه اهدا خواهد شد. روش اهدای جوایز نیز به صورت انفرادی خواهد بود. هر برنده طی یک روز (که در تماس تلفنی با ایشان هماهنگ خواهد شد) طی مراسمی، جایزه نقدی خود را از یکی از حامیان به ترتیب ذیل، دریافت خواهد نمود.

 

برگزیدگان مسابقه و اهدای کننده جایزه:

 

- محمدرحیم کدخدایی: هلدینگ بام، بنای ایده های ماندگار

- میلاد قیطاسی: فروشگاه فوجیتسو

- مهتاب بابائیان: شیرینی الف ایلام

- احمد یاسمی: فروشگاه برگ سبز

- مریم قیصربیگی: شرکت رهجویان توسعه زاگرس

- سعدیه جلیلیان: شرکت نقش آوران ایلام امروز

نظرات ارسال نظر
  • رضادر تاریخ ۲ ارديبهشت ۱۳۹۸

    مسابقه بعدی چند نفر برگزیده میشن؟

    پاسخ به این نظر
  • در تاریخ ۲ ارديبهشت ۱۳۹۸

    تعداد نفرات برگزیده و جوایز به زودی در سایت اعلام خواهد شد.

    پاسخ به این نظر
عمر سایت: 14سال و 16ماه و -13روز