بنیاد علوی ۱۰ میلیارد ریال برای تکمیل بیمارستان ملکشاهی تخصیص داد

احمد محمدیان روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: ۱۰ میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل و تجهیز بیمارستان ۲۲ تخته شهدای شهرستان ملکشاهی به حساب دانشگاه علوم پزشکی ایلام واریز شد.
وی افزود: با تزریق این مبلغ روند تکمیل این بیمارستان که از نیازها و خواسته های مسلم و به حق مردم شهرستان ملکشاهی بود تسریع می یابد و مشکل نبود بیمارستان در این شهرستان نیز مرتفع می شود.
وی ضمن تشکر از حمایت های مهندس سعیدی کیا رئیس پیشین بنیاد مستضعفان کشور تاکید کرد: روند توسعه و عمران و همچنین اشتغال زایی پایدار در شهرستان ملکشاهی از وضعیت مطلوب و رو به جلوی برخوردار است.
محمدیان یادآور شد: در راستای ایجاد طرح های اشتغال زا و حمایت از کارگاه های کوچک زودبازده تاکنون ۵۰ نفر از افراد جویای شغل در شهرستان ملکشاهی با حمایت های مالی بانک سینا تسهیلات اشتغال زایی دریافت کرده اند.
وی افزود: تیم های نظارتی بنیاد علوی به طور مستمر از طرح ها و افرادی که وام اشتغال زایی بانک سینا را دریافت کرده اند بازدید و پایش به عمل می آورد و دریافت کنندگان وام خوداشتغالی باید طرح و مراحل اجرای پروژه خود را برای تیم های ناظر تشریح کنند.
وی هدف از پایش مستمر طرح های اشتغالزا که وام دریافت کرده اند را تحقق اشتغال پایدار و کاهش جمعیت جویای کار در این شهرستان عنوان کرد و از دریافت کنندگان تسهیلات در همکاری با تیم‌ های نظارتی بنیاد علوی تشکر کرد.
محمدیان تاکید کرد: یکی از اهداف و ساز وکار های بنیاد علوی برای نیم سال دوم ۹۸ پرداخت تسهیلات به افراد عضو صندوق های توان افراطی روستایی است تا با دریافت وام از صندوق های توان افزایی در راستای افزایش بهره وری و اشتغال پایدار اقدام کنند.

به گزارش ایرنا، بنیاد مستضعفان از سال گذشته در شهرستان ملکشاهی اقدام به ایجاد طرح های محرومیت زدایی در حوزه های فرهنگی، آموزشی، عمران، زیرساخت همراه با اشتغال زایی پایدار به ویژه در مناطق روستایی کرده است.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 17ماه و 4روز