پنج‌شنبه 3 بهمن 1398

بنزین در ایلام از ۲۰ مرداد با ارائه کارت سوخت عرضه می‌شود

مدیر پخش فرآورده‌های نفتی منطقه استان ایلام گفت: عرضه بنزین به خودروها از ۲۰ مرداد فقط با ارائه کارت هوشمند سوخت انجام می‌شود.

به گزارش ایکنا از ایلام، علی‌اصغر چاغروندی، مدیر پخش فرآورده‌های نفتی منطقه استان ایلام امروز، هفتم مرداد‌ماه اظهار کرد: از ۲۰ مرداد سال جاری عرضه بنزین در جایگاه‌های استان ایلام فقط با کارت هوشمند سوخت انجام  می‌شود از این رو، تمامی مالکان وسایل نقلیه استان باید حداقل یک بار با استفاده از کارت‌های شخصی خود از صحت عملکرد کارت هوشمند سوخت شان اطمینان حاصل کنند.

وی هدف از اجرای این طرح را مصرف بهینه سوخت و جلوگیری از قاچاق سوخت عنوان کرد و گفت: این موضوع هیچ ارتباطی با چند نرخی کردن و یا سهمیه‌بندی بنزین ندارد از این رو رانندگان هرچه سریع‌تر برای تهیه و دریافت کارت سوخت خود اقدام کنند.

مدیر پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ایلام تأکید کرد: مالکان خودروهایی که تاکنون برای تهیه و یا تعویض و یا به روزآوری رمز کارت (در صورت فراموشی رمز) اقدام نکرده‌اند در فرصت باقی مانده مشکلات مربوطه را  رفع کنند تا در اجرای طرح ساماندهی و بهینه مصرف کردن بنزین دچار مشکل نشوند.

چاغروندی اضافه کرد: همچنین مالکانی که رمز کارت خود را فراموش کرده‌اند می‌توانند به واحد سامانه هوشمند سوخت این شرکت در ایلام و سایر شهرستان‌ها مراجعه کنند.

به گفته وی، در زمینه تأمین گازوئیل، نفت سفید، بنزین و گاز مایع کمبودی در استان ایلام وجود ندارد.

نظرات ارسال نظر