پنج‌شنبه 3 بهمن 1398

هر اقدامی بدون داشتن پیوست فرهنگی و رسانه‌ای ابتر است

رئیس خانه مطبوعات ایلام با اشاره به اینکه هر اقدام عمرانی و اقتصادی بدون داشتن پیوست فرهنگی و رسانه‌ای ابتر است، گفت: اصحاب رسانه با وجود همه‌ محدودیت‌ها سعی دارند رسالت ذاتی خود را به خوبی انجام دهند.

به گزارش ایکنا از ایلام، عبدالحمید کرمی، رئیس خانه مطبوعات ایلام امروز هشتم مرداد ماه در نشست هم‌اندیشی برای برگزاری برنامه‌های روز خبرنگار، اظهار کرد: خوشبختانه اعضای خانه مطبوعات استان ایلام با مشارکت در برنامه‌های مختلف به دنبال تقویت جایگاه رسانه‌های استان هستند.
وی با اشاره به برگزاری انتخابات بازرسان خانه مطبوعات در روزهای اخیر گفت: خوشبختانه اهالی رسانه‌ی استان در این انتخابات حضور بیش از ۷۰ درصدی داشتند و رتبه اول مشارکت را در سطح استان به نام خود ثبت کردند.
رئیس خانه مطبوعات استان ایلام با اشاره به عضویت ۱۵۱ نفر از اصحاب رسانه استان در سامانه خانه مطبوعات، گفت: امیدواریم بقیه اصحاب رسانه استان که در این سامانه عضو نیستند هرچه زودتر ثبت‌نام کنند.
کرمی با اشاره به برگزاری جشنواره فرامرزی مطبوعات در چند سال گذشته در ایلام، تصریح کرد: برگزاری این جشنواره زمینه بسیاری از مرودات استان ایلام را با استان‌های جدار مرزی ، فراهم کرد.
وی با بیان اینکه هر اقدام عمرانی و اقتصادی بدون داشتن پیوست فرهنگی و رسانه‌ای ابتر است، ادامه داد: اصحاب رسانه با وجود همه‌ی محدودیت‌ها سعی دارند رسالت ذاتی خود را به خوبی انجام دهند.
رئیس خانه مطبوعات استان ایلام گفت: خوشبختانه رسانه‌ها با نگاه دقیق و موشکافانه در کنار اختلاف سلیقه‌ها بر روی مسائل کلی استان وحدت نظر دارند که امیدواریم این روش پررنگ تر شود.
کرمی از برنامه‌ریزی برای برگزاری سومین سوگواره اربعین در آیینه‌‌ی رسانه خبر داد و گفت: در سال‌های گذشته خبرنگاران استان برای ایام اربعین سنگ تمام گذاشته‌اند که جای تقدیر دارد.

نظرات ارسال نظر