کارنامه‌ موفق فرهنگی دانشگاه ایلام در ارزیابی‌های وزارت علوم

رئیس دانشگاه ایلام گفت: امروز دانشگاه ایلام به گواهی معاون فرهنگی وزارت علوم کارنامه‌ موفقی دارد که نتیجه تلاش همه‌ کسانی است که دلسوزانه به دنبال انجام فعالیت فرهنگی تاثیرگذار هستند.

به گزارش ایکنا از ایلام، محمد علی‌اکبری، رئیس دانشگاه ایلام امروز ششم مرداد ماه در نشست شورای هماهنگی فعالیت‌های قرآنی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی استان ایلام، اظهار کرد: خوشبختانه دانشگاه‌های استان ایلام و مخصوصا دانشگاه ایلام، از نظر انجام فعالیت‌های تاثیرگذار فرهنگی در جایگاه بالایی قرار دارد و انجام برنامه‌های عبادی مانند مراسم اعتکاف و دیگر برنامه‌های عبادی از شور توام با شعور به معنای واقعی، برخوردار است.
وی با بیان اینکه به برکت فعالیت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و معاونت فرهنگی اجتماعی دانشگاه ایلام در این عرصه پویایی ویژه‌ای دارد، تصریح کرد: امروز دانشگاه ایلام به گواهی معاون فرهنگی وزارت علوم کارنامه‌ی موفقی دارد که نتیجه تلاش همه‌ی کسانی است که دلسوزانه به دنبال انجام فعالیت فرهنگی تاثیرگذار هستند.
رئیس دانشگاه ایلام با تاکید بر اینکه کار در حوزه فرهنگ، سرمایه‌گذاری است، عنوان کرد: با توجه به مشکلات اقتصادی کشور باید به دنبال ابتکاراتی در این حوزه بود تا با هزینه‌ی کمتر بیشترین بهره‌وری و تاثیرگذاری را داشته باشیم.
علی‌اکبری با اشاره به فعالیت خوب دانشگاهیان استان در  ایام اربعین و برگزاری اردوهای راهیان‌نور، اضافه کرد: با وجود دانشجویان دغدغه‌مند کانون‌های قرآن و عترت فعال هستند که امیدواریم در سال جدید فعال‌تر شوند و برای رسیدن به این هدف مجموعه‌ی دانشگاه سنگ‌ تمام خواهند گذاشت.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 17ماه و 13روز