ملت ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن بار دیگر دشمنان را ناامید کردند

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه ایلام گفت: ملت ایران اسلامی در ۲۲ بهمن با اثبات اتحاد و ولایتمداری خود بار دیگر دشمنان را ناامید کردند.

ملت ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن بار دیگر دشمنان را ناامید کردند

به گزارش ایکنا از ایلام، حجت‌الاسلام و المسلمین اله‌نور کریمی‌تبار، نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه ایلام امروز در خطبه های این هفته نماز جمعه شهر ایلام از حضور پرشور و حماسی مردم در راهپیمایی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تقدیر کرد و افزود: به رغم تمامی تبلیغات دشمنان نظام و با وجود مشکلات داخلی کشور و فضاسازی هایی که استکبار جهانی انجام داد ملت ولایتمدار ایران اسلامی بار دیگر در راهپیمایی ۲۲ بهمن هم به ندای حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی لبیک گفته و هم به وظیفه خود عمل کردند.
وی افزود: ملت ولایتمدار ایران با حضور حماسی در راهپیمایی ۲۲ بهمن به جهانیان نشان دادند که به آرمان ها و اصول انقلاب اسلامی و امام راحل پایبند بوده و از مواضع حق طلبانه خود عقب نشینی نخواهند کرد.
نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه ایلام اضافه کرد: حضور باشکوه مردم در این روز پیام های زیادی برای دوستان و دشمنان این انقلاب داشت، تقویت جمهوریت نظام، نمایش قدرت مردم و خنثی کردن نقشه های دشمنان از مهمترین پیام های راهپیمایی ۲۲ بهمن بود.
کریمی‌تبار یادآور شد: وحدت ملت ایران برای دشمنان بسیار دردناک است، مردم نشان دادند که آمریکا و همپیمانانش پس از چهار دهه از عمر بار برکت انقلاب هنوز پیش بینی و درک درستی از جامعه ما ندارند.
وی با اشاره به تلاش همه مسئولان برای حل مشکلات اقتصادی کشور، اضافه کرد: اکنون نوبت مسئولان است که به وظیفه خود عمل کرده و مشکل اقتصادی مردم را برطرف کنند.
امام جمعه ایلام در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به بیانیه اخیر رهبر معظم انقلاب خطاب به جوانان گفت: معظم له همواره نسبت به جوانان توجهی خاصی دارند، ایشان در بیانیه اخیر خود بیان کردند: جوانان، ایران را الگوی نظام پیشرفته اسلامی بسازند.
کریمی‌تبار افزود: رهبر معظم انقلاب در این بیانیه مهم و راهبردی با تشکر از حضور سرافرازانه و دشمن ‌شکن مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، به تبیین ویژگی‌های مسیر پر افتخار پیموده شده در چهل سال گذشته و برکات خیره‌ کننده انقلاب اسلامی در رساندن ایران عزیز به جایگاه شایسته ملت پرداختند.
امام جمعه ایلام همچنین با تسلیت به حادثه تروریستی سیستان بلوچستان، افزود: شهادت مظلومانه سبزپوشان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حادثه تروریستی شامگاه چهارشنبه هفته جاری اوج زبونی استکبار را نشان می دهد.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 16ماه و -12روز