لزوم نظارت مسوولین بر تورهای گردشگری در ایلام

امام جمعه شهرستان بدره گفت: عدم نظارت مسوولین بر تورهای گردشگری و طبیعت‌گردی منجر به آسیب‌های حوزه گردشگری و رعایت نکردن شئونات اسلامی و مذهبی شده است.

به گزارش بلاغ،حجت الاسلام سیدمصطفی موسوی امام جمعه شهرستان بدره ظهر امروز در نشست شورای امر به معروف و نهی از منکر این شهرستان اظهار داشت: باتوجه به تلاش‌های هدفمند دشمنان در جهت ترویج بی‌دینی و منکرات اجتماعی، بر تلاش و هوشیاری مسوولین فرهنگی و ترویج هر چه بیشتر معروفات و برخورد قاطع با هنجارشکنان تاکید کرد.

وی افزود: شهرستان بدره با داشتن جاذبه‌های فراوان مذهبی، تاریخی و طبیعی قطب گردشگری استان است و باتوجه به حضور فراوان گردشگران داخلی و خارجی و بازدید از جاذبه‌های گردشگری، به آسیب‌های حوزه گردشگری و رعایت نکردن شئونات اسلامی توسط برخی تورهای گردشگری پرداخت و خواستار ساماندهی این حوزه و نظارت بیشتر مسوولین میراث فرهنگی و گردشگری بر تورهای گردشگری شد.

امام جمعه شهرستان بدره تصریح کرد: ساماندهی وضعیت گردشگری در سطح شهرستان، برنامه ریزی برای هفته حجاب و عفاف، نظارت هدفمند بر تالارها و مکان‌های عمومی در مراسمات و جشن‌ها، فرهنگ‌سازی و فضاسازی مناسب جهت برگزاری مراسمات و مناسبت‌های ملی و مذهبی درسطح شهرستان از مصوبات نشست شورای امر به معروف و نهی از منکر بدره بود.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 16ماه و -7روز