مدیر عامل پالایشگاه گاز ایلام دعوت برای شفاف‌سازی را رد کرد

دبیر قرارگاه احمدی روشن ایلام گفت: مدیرعامل پالایشگاه گاز ایلام درخواست دعوت ما برای نشست با دانشجویان و توضیح برای رفع شبهات وارده را رد و ادعا کرد که ادله موجود را به دادستان ایلام ارائه داده است.

صیادیان، دبیر قرارگاه احمدی روشن بسیج دانشجویی دانشگاههای ایلام در گفتگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، پیرامون نامه‌ ارسالی به مدیر عامل پالایشگاه گاز استان ایلام جهت شفاف سازی و پاسخگویی به شبهات پیش آمده در ارتباط با جذب نیرو در این پالایشگاه گفت: پس از اینکه برای ارائه توضیحات در خصوص شبهات پیش آمده جذب و استخدام افراد در پالایشگاه گاز به مدیرعامل نامه زدیم، این انتظار را داشتیم که پس از ارسال نامه، پاسخی را از وی دریافت کنیم.

وی اضافه کرد: وی طی تماسی تلفنی با من اذعان داشت که در ۸ تا۱۰ سال گذشته استخدام‌های رانتی با تاکید نمایندگان مجلس وجود داشته، اما در ۲ تا ۳ سال اخیر که او مدیرعامل بوده، چنین اتفاقی رخ نداده است.
صیادیان ادامه داد: در این خصوص اسناد و مدارکی جمع آوری شد که با وجود ادعای مدیرعامل پالایشگاه ایلام، از وجود این اتفاق در سالهای اخیر هم شهادت می‌دهد.وی درخواست دعوت ما برای نشست با دانشجویان و توضیح برای رفع این شبهات را رد کرده  و ادعا کرد که ادله موجود را به دادستان ایلام ارائه داده است.
وی ادامه داد: بر اساس این ادعا، جلسه‌ای را نزد دادستان استان ایلام رفتیم که در آن جلسه مشخص شد ادله‌ای از سوی مدیرعامل ایلام به دادستانی ارائه نشده و اظهارات وی کذب بوده است.

صیادیان خاطرنشان کرد: در خصوص این پیگیری‌ها، توانستیم نظر مثبت امام جمعه ایلام را هم جلب کنیم و وی را در جریان رسیدگی به این پرونده با خود همراه کنیم. تصمیم ما این است که ازین به بعد از فاز مسالمت آمیز خارج شده وهمه موضوعات را رسانه‌ای کنیم.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 18ماه و 11روز