اهدای دومین جایزه مسابقه بزرگ عکاسی نوروز ایلام امروز توسط شرکت رهجویان توسعه زاگرس

نخستین مسابقه بزرگ عکاسی ایلام، تحت عنوان "نوروز ایلام امروز" از 15 اسفندماه 1397 لغایت 31 فروردین 1398 برگزار گردید. این مسابقه که در نوع خود و به لحاظ تعداد افراد مشارکت کننده و تعداد آرای ثبت شده در کشور نیز بی نظیر بوده است، در پلتفرم اختصاصی ایلام امروز من برگزار گردید.

دومین جایزه نقدی 5.000.000 ریالی این مسابقه طی مراسمی توسط مهندس روح الله پورنصرت، مدیرعامل شرکت رهجویان توسعه زاگرس به خانم مریم قیصربیگی، یکی از برندگان این مسابقه اهدا شد.

 


شرکت رهجویان توسعه زاگرس

 

 

شرکت رهجويان توسعه زاگرس فعالیت خود را در سال 1385 با هدف عرضه نسل جدید مواد شیمیایی ساختمان و تکنولوژی های نوین ساخت و ساز از طریق ایجاد پلی بین تولید کنندگان تراز اول و پروژه های عمرانی آغاز نمود تا سهمی در بهتر شدن شرایط ساخت و ساز در ایران بزرگ داشته یاشد.

این شرکت مصمم است با ارائه خدمات و محصولاتی با کیفیت و نوین و با در اختیار داشتن پرسنل توانمند و بهره گیری از سامانه های نوین مدیریتی و فنی سهم موثری در صنعت ساختمان ایران ایفا کند. ارزش های بنیادی شرکت رهجویان توسعه زاگرس بر پایه نظم و انضباط، تمایز و پیشگامی در احترام به مشتریان، اخلاق‌مداری، دلبستگی و تعلق سازمانی، لیاقت، شایستگی و دانش محوری متجلی شده است.

این شرکت بر مبنای دانش و مهارت کارکنان، ارتقاء سطح همدلی و فرهنگ سازمانی، افزایش هماهنگی و اجرای فرآیند هایی همت گماشته است که با ارتقاء کیفیت رضایت‌مندی مشتری، در نهایت به سود آوری و دستیابی به چشم اندازهای آینده خود منجر شود.

این شرکت در سال 96 در دوازدهمین جشنواره کارآفرینان برتر کشور که هر ساله از طرف وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار می گردد بعنوان کارآفرین برتر استان ایلام انتخاب گردید.

 


آدرس:

ایلام - بلوار آزادی - نبش آزادی 8

تلفن: 

08433381044

www.rtz.ir

صفحات فروشگاه در شبکه های اجتماعی:

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 16سال و 13ماه و 8روز