حل محرومیت های ایلام نیازمند مدیران جهادی و عملگرا است

نماینده مردم ایلام در مجلس با اشاره به ظرفیت های استان ایلام برای توسعه، گفت: حل محرومیت های ایلام نیازمند مدیران جهادی و عملگرا است.

به گزارش خبرگزاری مهر، سارا فلاحی با حضور در روستاهای بخش سیوان، از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات مردم این منطقه قرار گرفت.

نماینده مردم استان در مجلس شورای اسلامی در این بازدید با اشاره پتانسیل‌ها و ظرفیت های روستاها در زمینه اشتغالزایی و کار آفرینی گفت: منطقه سیوان ظرفیت بزرگی در زمینه گردشگری و کشاورزی دارد و بخش عمده اشتغال در روستاها را می‌توان با توسعه گردشگری، کشاورزی حل کرد و بزودی این موضوع را در فراکسیون گرشگری مجلس مطرح خواهیم کرد.

وی با حضور در میان مردم روستای جعفرآباد افزود: به گفته مردم این منطقه بخش عمده‌ای از مشکلات این منطقه مربوط به حوزه آب و فاضلاب و راهسازی است که امیدواریم با مساعدت همراهی مردم و مدیران و ریزانی در سطح وزارت خانه‌ها این مشکلات نیز حل شود.

فلاحی راه برون رفت از محرومیت در استان را، پیگیری مدیران جهادی و عملگرایی دانست و تصریح کرد: باید با ایجاد کمیته‌هایی چه برای حل مشکلات مردم و چه در زمینه ایده و فکر، استان را در سطح کشور مطرح کنیم.

نماینده مردم ایلام، مهران، ملکشاهی، چرداول، سیروان و هلیلان در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از شرکت‌های غیرفعال در استان گفت: بخش عمده‌ای از تسهیلات در سال‌های گذشته صرف ایجاد شرکت‌هایی در حوزه‌های مختلف شده که هم اکنون تنها نامی از آن باقی مانده است و فقط باعث افزایش آمار شده اند که این امر مطلوبی نیست.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 16ماه و -10روز