طرح فاصله گذاری هوشمند در ایلام با دو سوم کارمندان اجرایی می‌شود

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ایلام؛ قاسم سلیمانی دشتکی عصر امروز در حاشیه نشست ویدئو اجلاس رئیس‌جمهور با استانداران سراسر کشور از فعالیت ادارات و دستگاه‌های اجرایی از 23 فروردین‌ماه با دوسوم ظرفیت خبر داد و گفت: ساعت کاری از هفت صبح تا دو بعدازظهر است، اما باید پروتکل بهداشتی و همه توصیه‌های پزشکی و اصول بهداشتی را باید رعایت کنند.
استاندار ایلام گفت: در خصوص فعالیت اصناف و بازار نیز گفت: فعالیت‌های بازار به سه دسته کم ریسک، متوسط و پر ریسک تقسیم‌شده‌اند که با رعایت پروتکل‌های بهداشتی مصادیق فعالیت‌های کم ریسک از شنبه هفته آینده شروع بکار می‌کنند.

کمک 5 میلیاردی قرارگاه امام رضا (ع) به نیازمندان ایلامی

حمزه صفر بیگی، رئیس قرارگاه جهادی امام رضا (ع) استان ایلام با اشاره به کمک 5 میلیاردی قرارگاه امام رضا (ع) به نیازمندان استان ایلام گفت: تا پایان سال 95 بیش از 500 پروژه از قبیل ساخت سرویس بهداشتی، ساخت دیوار منازل، ایزوگام منازل و دیگر اقداماتی که در بین گروه‌های جهادی مرسوم است با حمایت و تزریق اعتبار قرارگاه جهادی امام رضا (ع) در مناطق محروم انجام شد. با هماهنگی‌های انجام‌شده با آموزش پرورش استان و نوسازی مدارس و انعقاد تفاهم‌نامه عملیات ساخت مدرسه در روستای چاله خشک هلیلان انجام شد که تاکنون 80 درصد پیشرفت دارد.

وی بابیان اینکه تاکنون 18 هزار ماسک توسط این قرارگاه تولید و در مناطق محروم توزیع‌شده است، عنوان کرد: ضدعفونی معابر در تمامی شهرستان‌ها، توزیع 2 هزار پک بهداشتی در مناطق محروم، دوخت 2 هزار لباس بیمارستان توسط کارگاه‌های تجهیز شده توسط این قرارگاه از دیگر اقدامات انجام‌شده است.

متخصصان بسیجی امید مردم برای غلبه برمشکلات کشورند

جمال شاکرمی فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) عصر امروز در بازدید از یک کارخانه اظهار داشت: تلاش شبانه‌روزی و روحیه جهادی نیروهای این کارخانه برای تأمین مواد موردنیاز ضدعفونی استان و صادر به استان‌های دیگر قابل‌تقدیر و ستایش است.

وی گفت: با توجه به نیاز کشور به جهش تولید، مسئولین در رابطه با حمایت از تولید و رونق کسب‌وکار، فراهم نمودن زمینه اشتغال جوانان بومی منطقه و جلوگیری از مهاجرت مردم به شهرهای دیگر بیشتر تلاش نمایند.

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) افزود: نیروهای سخت‌کوش این واحد تولیدی که اغلب از بسیجیان و متخصص به امور هستند، با این اراده و عزم جهادی خود نشان داده‌اند که قادر هستند با عبور از تنگناهای موجود به کشور و استان خدمت نمایند.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 15سال و 11ماه و -10روز