پویش امید و همدلی برای حمایت از کسبه راه اندازی شد

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام گفت: پویش امید و همدلی با هدف حمایت از کارگران روزمزد، مغازه داران و کسبه ای که در اثر کرونا شغل خود را از دست داده اند در این استان راه اندازی شده است.

حجت الاسلام اله نور کریمی تبار شامگاه یکشنبه در نشست ستاد مبارزه با کرونا با بیان اینکه اولین جلسه این پویش با بازاریان، اصناف و رسانه ها برگزار شده است، اظهار داشت: سه نفر به عنوان هیات امنا انتخاب شده است و شفاف سازی لازم در خصوص مبلغ جمع آوری شده و چگونگی پرداخت به افراد مشکل دار انجام می شود.

امام جمعه ایلام افزود: مسجد محور اصلی این پویش است و افرادی که تحت پوشش هیچ نهادی نیستند و اکنون به شدت نیازمند بوده و در تنگنای معیشتی هستند با کمک این پویش مورد حمایت قرار می گیرند.

حجت الاسلام کریمی تبار یادآور شد: همانطور که در سوانح و بحران های قبلی مردم با همدلی از یکدیگر حمایت کردند اکنون نیز با راه اندازی این پویش و ایجاد یک شماره در بانک ملی در قالب پویش امید و همدلی به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۸۱۲۷۲۱۶۴۰۵  برای حمایت از مردم و پیشگیری از آسیب های اجتماعی فعالیت خود را آغاز می کند.

وی ابراز امیدواری کرد: با همدلی و حمایت و جذب کمک های مردمی این شرایط سخت هرچه زودتر با پیروزی بر بیماری کرونا به اتمام برسد.

امام جمعه ایلام گفت: جمهوری اسلامی نشان داد که توان مدیریتی قوی در سطح جهان دارد و بخوبی در این شرایط با وجود همه تحریم ها بهتر از آمریکا بیماری کرونا را مدیریت کرد.

حجت الاسلام کریمی تبار اظهار داشت: طرحی که برای ممانعت از تردد ایجاد شد در مهار بیماری کرونا چاره ساز شد اما مردم تا مدت زمانی که شرایط اقتصادی آنها فشار نیاورده می توانند تحمل کنند در غیر این صورت مجبورند برای تامین هزینه ها به خارج از خانه دنبال کار بروند بنابراین راه اندازی این پویش و تامین زندگی افرادی که شغل خود را از دست داده اند به ماندن آنها در خانه کمک می کند.

------------------

شماره حساب:

0113536338005

شماره کارت:

6037998127216405

به نام:

کمک های مردمی به نیازمندان

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 15سال و 9ماه و -1روز