مصاحبه مجازی آزمون دکتری سال ۹۹ دانشگاه ایلام از ۱۶ مهرماه برگزار می‌شود

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه ایلام گفت: با توجه به درخواست‌های مکرر داوطلبانی که موفق به شرکت در مصاحبه حضوری آزمون دکتری سال ۹۹ این دانشگاه نشدند، این مصاحبه به صورت مجازی از ۱۶ تا ۲۰ مهرماه برگزار می‌شود.


مصطفی نعمتی، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه ایلام در گفتگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، در خصوص برگزاری مصاحبه آزمون دکتری سال ۹۹ این دانشگاه گفت: با توجه به تماس ها و درخواست های مکرر داوطلبان و با در نظر گرفتن تداوم شیوع ویروس کرونا در کشور، دانشجویانی که موفق به شرکت در مصاحبه حضوری دانشگاه نشدند، مصاحبه مجازی آنان از ۱۶ تا ۲۰ مهرماه برگزار می‌شود.

نعمتی افزود: تمامی متقاضیان می‌توانند پس از تماس با کارشناس دانشکده مربوط به رشته خود، از زمان و ساعت برگزاری این مصاحبه مطلع شوند.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه ایلام اظهار کرد: داوطلبان برای حضور در این مصاحبه مجازی باید به سامانه ثبت نام آزمون مصاحبه دکتری تخصصی سال ۹۹ دانشگاه به نشانی https://reg.ilam.ac.ir/phd مراجعه کنند و تمامی مراحل ثبت نام الکترونیکی خود را انجام دهند.

وی اضافه کرد: داوطلبان باید تمامی مدارک و مستندات مربوط به پذیرش و سوابق تحصیلی خود را به ایمیل دانشکده مربوطه دانشگاه ایلام ارسال کنند و داوطلبان برای انجام این مهم فقط تا ساعت ۲۴ امروز، ۱۵ مهرماه فرصت دارند.

داوطلبان برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره می‌توانند به سایت دانشگاه ایلام به نشانی https://www.ilam.ac.ir مراجعه کنند.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 18ماه و 5روز