مراسم اربعین حسینی در مصلی امام خمینی( ره) شهر ایلام برگزار می‌شود

معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی ایلام، گفت: مراسم اربعین حسینی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی پنج‌شنبه هفته جاری راس ساعت 15 در مصلی امام خمینی( ره) شهر ایلام برگزار می‌شود.

مراسم اربعین حسینی در مصلی امام خمینی( ره) شهر ایلام برگزار می‌شود
حجت‌الاسلام و المسلمین حشمت‌الله رستمی معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی ایلام ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ایلام، گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا مراسم پیاه روی اربعین حسینی که هرساله به صورت مردمی به طرف بقاع متبرکه استان با عنوان جاماندگان اربعین برگزار می‌شد، امسال با توجه به شرایط شیوع ویروس کرونا و بر اساس مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا به هیچ عنوان برگزار نمی‌شود.

وی افزود: مقرر شده است که مراسم اربعین حسینی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و دستورالعمل‌های ستاد مبارزه با کرونا در مرکز شهر ایلام و سایر شهرستان‌ها برگزار شود؛ اجرای مراسم مرکزی اربعین حسینی پنج شنبه هفته جاری ساعت 16 عصر در محوطه مصلی شهر ایلام برگزار خواهد شد.

معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی ایلام، گفت: در هر شهرستان یک مراسم عزاداری مرکزی اربعین با رعایت دستورالعمل‌های ابلاغی ویژه مراسمات محرم و صفر ابلاغی از سوی ستاد مبارزه با کرونا برنامه ریزی شده است.

معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی ایلام در پایان با تاکید بر عدم حضور افراد مسن و آسیب پذیر در این  مراسمات، گفت: هیچگونه دسته روی و پیاده روی به سمت اماکن مذهبی و بقاع متبرکه استان نیز برگزار نخواهد شد.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 19ماه و 8روز